Kate Moss projektuje biżuterię

Kate Moss projektowała już ubrania i dodatki dla takich marek jak Topshop, Equipment oraz Longchamp. Teraz postanowiła stworzy kolekcję biżuterii. Zobaczcie, co się w niej znalazło.

Kate Moss od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych modelek w branży. Jej niezwykle wyczucie stylu i estetyki inpiruje projektantów, a także marki, które chętnie zapraszają modelkę do współpracy. Kate Moss przez ostatnie kilka lat storzyła kolekcję ubrań i dodatków dla popularnej brytyjskiej sieciówki Topshop, zaprojektowała serię torebek dla francuskiej marki Longchamp, a ostatnio także limitowaną kolekcję ubrań dla Equipment

Niedługo do sprzedaży trafi także kolekcja biżuterii, którą modelka zaprojektowała wspólnie z brazylijską marką Ara Vartanian. W limitowanej serii błyskotek znajdziemy przede wszystki kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Wszystkie propozycje utrzymane są w stylu boho i wykonane zostały ze złota ozdobionego diamentami, granatem, a także ametystem. Premiera kolekcji przewidziana jest na 17. maja, a bohaterką zdjęć promujących najnowszy projekt jest oczywiście sama Moss.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kate Moss projektuje biżuterię
Inne artykuły