Kanye West skasował swoje konta w mediach społecznościowych!

Dlaczego podjął tak zdecydowany krok?

Media społecznościowe to główne miejsce `przebywania` i zarabiania gwiazd. To dzięki nim zyskują dziś popularność i dzięki nim każdego dnia ją... zwiększają. Tymczasem Kanye West sam, dobrowolnie skasował swoje konta - na Instagramie i Twiterze. Co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji? Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że powód takiego wyboru musi być znaczący.

Już od kilku miesięcy w prasie pojawiały się pogłoski o tym, że małżeństwo z Kim Kardashian jest zagrożone. A to, co wydarzyło się na ostatniej Met Gali niestety tylko je potwierdziło. Kanye chciał za wszelką cenę zrezygnować z udziału w uroczystościach, ale Kim nie wyobrażała sobie nie pójść na bal. Teraz dotarła do nas kolejna druzgocąca wiadomość - Kanye zniknął z mediów społecznościowych!

Nieoficjalnie mówi się, że raper chce definitywnie wypisać się  z show-biznesu. Czas pokaże czy rzeczywiście tak jest. Musimy przyzwyczaić się do tego, że w sieci nie będą pojawiały się publikowane przez niego treści - przynajmniej w najbliższej przyszłości. My przeżyjemy. A wy?

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Kanye West skasował swoje konta w mediach społecznościowych!

Czytaj także

Inne artykuły