Przyjaciółka Anny Lewandowskiej idzie w jej ślady?!

O co chodzi?

Wiecie kim jest Anna Lewandowska, prawda? No jasne, że wiecie! Kto mógłby tego nie wiedzieć! A czy wiecie, że od dłuższego czasu przyjaźni się z redaktor naczelną miesięcznika SHAPE - Edytą Litwiniuk? Tak! Anię z Edytą połączyła wspólna pasja do sportu i zdrowego stylu życia! Dlatego też, Edyta, idąc śladami koleżanki po fachu, zapragnęła, tak samo jak ona "zmienić świat", a dokładniej samopoczucie i figury polek. A, że Ania niedługo będzie musiała zająć się swoim długo wyczekiwanym maleństwem, na jakiś czas Edyta przejmuje pałeczkę! Stąd już 3 maja, szykuje się wielka, sportowa impreza, na którą już teraz serdecznie Was zapraszamy! 

O co dokładnie chodzi? 

Jeśli tej majówki chcesz wreszcie zmienić coś w swoim życiu, zacząć wszystko od nowa, nabrać dystansu lub po prostu zdrowo się dotlenić, a przy okazji spalić wiele zbędnych kalorii do lata, zapraszamy Cię na niepowtarzalny Fitness Camp, który poprowadzi sama Edyta Litwiniuk! Podczas tej intensywnej, sportowej przygody poznasz sporo najskuteczniejszych form treningowych, dowiesz się jak samemu się motywować oraz jak jeść, by w końcu skutecznie schudnąć!  

Jak wygląda taki obóz i co zrobić żeby tam się znaleźć?

To bajecznie proste! Wystarczy, że zapiszecie się wraz ze swoją przyjaciółką, na majówkowy wypad, który będzie miał miejsce w Hotelu Mercure Mrągowo Resort & SPA Mazury **** .
Udacie się na miejsce, gdzie czekać na Was będą dwuosobowe pokoje w cztero-gwiazdowym hotelu. 5 posiłków dziennie, ponad 10 treningów z samą naczelną magazynu SHAPE, dodatkowo wykłady żywieniowe i motywacyjne oraz relaksacyjna strefa SPA & Welness i gotowe! Prawda, że łatwizna?

Pssst, tylko UWAGA ilosć miejsc jest ograniczona! Jeśli wiec uda Ci się namówić przyjaciółkę na szaloną, sportową majówkę na Mazurach - koniecznie zapiszcie się już dziś! Do wyjazdu zostało bardzo niewiele czasu! Nie ma więc na co czekać! Do zobaczenia! 

Dodaj komentarz do galerii: Przyjaciółka Anny Lewandowskiej idzie w jej ślady?!

Czytaj także

Inne artykuły