Na Instagramie panuje nowy trend! Też mu uległaś?

Nie chodzi bynajmniej o ciuchy ani makijaż.

Ach, ten Instagram! Tyle mamy mu do zarzucenia, a za jeszcze więcej chciałybyśmy mu podziękować. To właśnie dzięki niemu wypromowano przecież tęczowe włosy, biżuterię na paznokciach, kabaretki czy bluzki z odkrytymi ramionami. Tak naprawdę, nie jesteśmy już pewne, czy to Instagram czerpie inspiracje od znanych sklepów i marek czy może jest całkiem odwrotnie. Faktem jest, że ma ogromną siłę perswazji! Coś, co jest modne, pojawia się na Instagramie. Mowa zarówno o wystroju domu, filtrach nakładanych na zdjęcia, fragmentach garderoby, pozach, potrawach czy dodatkach. To dotyczy niemalże wszystkiego. 

Ostatnio również zauważyłyśmy pewien trend. Coś nam mówi, że w nadchodzących sezonach nie będziemy nosić biżuterii na szyi, rękach czy palcach, ale na... uszach!

Tego samego zdania jest nowa it-girl z Instagrama, Erika Bowes, która zdobyła już wierne grono 130 tysięcy obserwujących. Jej styl to całkowite zaprzeczenie minimalizmu. To maksymalizm, ale w bardzo ciekawym i niebanalnym wydaniu. Odpowiednie sformułowanie to: maksymalizm kontrolowany. Erika w ostatnim czasie udowodniła, że odnieść to możemy również do biżuterii w uszach, która jej w przypadku jest kluczowym elementem stylizacji. Bowes w niesamowity sposób zestawia ze sobą kolczyki w różnorodnych kolorach, o różnych długościach i kształtach. Wiszące ozdoby do uszu w ostatnim czasie wróciły do łask. Bardzo modny na Instagramie stał się ostatnio styl paryski - buzia pozbawiona niemalże makijażu, podkreślone jedynie usta, rozpuszczone, naturalne włosy i, właśnie, kolczyki. Przy czym, jeśli chcemy trzymać się najświeższych trendów, możemy z powodzeniem łączyć ze sobą złoto, srebro czy różowe złoto. Kiedyś takie zestawienie wydawało się niedopuszczalne, zaś dziś godne jest największych fashionistek. 

Dlatego od teraz... zacznij stylizować swoje uszy! Nie masz dziurek? Zaopatrz się w ciekawe klipsy! Lub wybierz się z wizytą do kosmetyczki. To przecież inwestycja na całe życie. A w poszukiwaniu dalszych inspiracji, zajrzyj do naszej galerii i na konto na Instagramie Eriki. Nie będziesz żałować! W tym roku skupiać będziemy się na uszach! 

 

 

Faceci wyznają: Piercing u kobiet. TAK czy NIE?

 

 
 

 

 

fot. www.instagram.com/erikabowes

 

Dodaj komentarz do galerii: Na Instagramie panuje nowy trend! Też mu uległaś?

Czytaj także

Inne artykuły