Historia miłości Maffashion i Czarka z Abstrachuje TV w najnowszej reklamie Coca-Coli!

Prawdziwe love story!

My dalej w nieco walentynkowym nastroju! Stąd ten news! A także z sympatii do jednej z najpopularniejszych polskich blogerek i jej chłopaka, znanego youtubera. Julia Kuczyńska, czyli Maffashion i Czarek Jóźwik z Abstrachuje TV to para, która wzbudza mnóstwo sensacji. Media interesowały się nimi jeszcze zanim Maff i Czarek zakochali się w sobie. Od kiedy zaś stali się nierozłączni, portale i gazety wręcz rozpisują się na ich temat. Nic dziwnego. Ich kanały w mediach społecznościowych biją rekordy popularności i oglądalności w Polsce. Mówi się o nich jako o pierwszej parze Internetu. 

Teraz emocje wokół nich na pewno jeszcze bardziej wzrosną dzięki reklamie Coca-Coli, w której zagrali. To właściwie króka historia ich miłości. Gwoli ścisłości, nie wiemy, jak dokładnie wyglądał moment, w którym Maff i Czarek wpadli sobie w oko. Jednak historia zaprezentowana w spocie kultowego napoju jest naprawdę romantyczna i miła dla oka. Czułe objęcia gdzieś na ulicach Barcelony, rowerowe przejażdżki, a nawet sprzeczki - słowem, zwyczajna rzeczywistość dość niezwykłej pary. 

Jesteście ciekawe efektu? Koniecznie obejrzyjcie więc tę reklamę. Gwarantujemy, że nie będziecie żałować. W końcu, czy może być coś lepszego niż historia pięknej pary w cudownym otoczeniu? Jak zachęca Coca-Cola, po prostu to poczujcie. 

 

#TasteTheFeeling

 

 

 

 

fot. www.instagram.com/maffashion_official

 

Dodaj komentarz do galerii: Historia miłości Maffashion i Czarka z Abstrachuje TV w najnowszej reklamie Coca-Coli!

Czytaj także

Inne artykuły