Polka nową dyrektor działu mody we francuskim `Vogue`!

Aleksandra Woroniecka. To z niej jesteśmy dumni!

 

Polki już od dawna wiodą kluczową rolę w światowym modelingu. Znajomo brzmiących nazwisk jest naprawdę sporo - Anja Rubik, Małgorzata Bela, Magdalena Frąckowiak, Marta Dyks, Zuzanna Bijoch, Monika Jagaciak, i bynajmniej nie jest to koniec listy. Z sukcesów naszych rodaczek możemy być szczerze dumni, bo doceniają je najlepsi. Na przyjaźń z Karlem Lagerfeldem czy Anthonym Vaccarello trzeba sobie zasłużyć nieprzeciętnie wybitnym talentem i osobowością. Im się to udało.

I choć w branży światowego modelingu nie brakuje naszej reprezentacji, to w redaktorskiej jeszcze nigdy żadna Polka nie zdołała wspiąć się na sam szczyt. Dlatego oficjalne doniesienia o objęciu stanowiska szefowej działu mody paryskiego Vogue'a przez Aleksandrę Woroniecką robią jeszcze większe wrażenie! SZEFOWA DZIAŁU MODY W PARYSKIM VOGUE'U - czy to nie brzmi dumnie?! Woroniecka wspięła się na sam szczyt - wyżej już się nie da.

 

 

Informację przekazała na swoim Instagramie działająca w Nowym Jorku modowa dziennikarka, Iwona Piotrowska:

 

Woroniecka jest stylistką, pracę na stanowisku szefa działu mody we francuskim Vogue'u zacznie już pod koniec tego miesiąca. W lutowym wydaniu można podziwiać jej autorski edytorial Portait of a Lady.

 

 

Jeszcze raz gratulujemy!

 

 

>>>Kylie Jenner jest fanką polskiej marki odzieżowej!

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/aleksworo), (www.instagram.com/ivypiotrowska)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Polka nową dyrektor działu mody we francuskim `Vogue`!
Inne artykuły