Piękna kreacja Lady Gagi na pokazie Victoria's Secret!

Zobacz jaki strój tym razem Lady Gaga wybrała na pokaz aniołków!

Kiedyś słynąca z licznych skandali modowych, Lady Gaga diametralnie zmieniła swój styl. Wszyscy do tej pory pamiętają jej strój składający się ze świeżego mięsa, który wzbudził tak wiele kontrowersji. Jednak jej odbiegające od wszelkich norm kreacje powoli odchodzą w zapomnienie. Teraz rzadko kiedy można spotkać ją w niebotycznie wysokich obcasach, czy w dziwnych kapeluszach na głowie. Jedni twierdzą, że artystka po prostu dojrzała do zmiany wizerunku, inni natomiast mówią, że to tylko kolejny etap w jej ciągle zmieniającym się stylu, który niedługo ponownie ewoluuje. 

Artystka całkiem niedawno wydała swój piąty album „Joanne”. Zazwyczaj podczas promowania płyty, piosenkarkę można było zobaczyć w dziwnych strojach, które były jej znakiem rozpoznawczym.

Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoją kreacją na pokazie Victoria’s Secret. Na tę okazję wybrała długą, czarną sukienkę w całości zrobioną z koronki. Twórcą tego pięknego projektu jest Azzedine Alaia. Wybór piosenkarki nikogo nie zdziwił, ponieważ artystka przyjaźni się z nim już kilka lat i to właśnie on był twórcą wielu jej teatralnych kreacji, w których już nie raz występowała na scenie.

Dość szokujący jest fakt, iż Lady Gaga słynna z modowych skandali, wystąpiła w najbardziej zabudowanej sukience na całej imprezie! Dzięki temu jeszcze bardziej wyróżniała się z tłumu celebrytek, które wystąpiły na pokazie w odważniejszych kreacjach.

 

fot. FameFlynet

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Piękna kreacja Lady Gagi na pokazie Victoria's Secret!
Inne artykuły