Ciekawostki zza kulis ostatniego pokazu Victoria's Secret, o których oficjalnie się nie mówi!

Tego nie dowiecie się nawet ze Snapchata Aniołków!

 

Kolejny, huczny pokaz Victoria's Secret za nami! Atmosfera wokół niego od kilku tygodni rosła z każdym dniem. Udział w show szczególnie przeżyła Bella Hadid, dla której był to debiut. Piękne ciała, bielizna warta miliony - tak było i tym razem, ale ten pokaz zdecydowanie był inny od poprzednich edycji. Cekiny, pióra i kryształki Swarovskiego zostały przyćmione przez chwosty, frędzle i hafty! Tegoroczne kreacje były prawdziwym zaskoczeniem. Królowały etniczne, wręcz ludowe wzory, co, przyznacie, nie jest raczej tym stylem, z którym kojarzymy widowiskowe pokazy tej marki. Ciekawe co na te projekty powiedziałby Roy Raymond, jej założyciel, gdyby żył. Pomysł na VS zrodził się z bardzo pragmatycznej potrzeby - w żadnym ówczesnym sklepie (lata 70.) nie mógł znaleźć wystarczająco seksownej bielizny dla swojej żony. To dlatego,  najpopularniejszy na świecie brand w tej kategorii cechuje, czy raczej cechował do ostatniego pokazu, ultraseksapil. Biustonosze i majtki prezentowane na wybiegach przypominają dzieła sztuki, ale na pewno nie użytkową bieliznę. Aby osiagnąć efekt Aniołka Victoria's Secret nad pojedynczą modelką pracuje cały sztab ludzi - 25 wizażystów, tyle samo fryzjerów, 9 manikiurzystek. To chyba jedyna marka, która z tandety i kiczu uczyniła wartość samą w sobie.

Co jeszcze wyróżniało ostatni pokaz? Z pewnością to, że honorowe miejsce Alessandry i Adriany zajęły siostry Hadid, które swoją karierę zawdzięczają głównie Instagramowi. Największe wzięcie mają teraz it girls z mediów społecznościowych, a nie modelki,  które najpierw trafiły do profesjonalnej agencji, a dopiero później na Instagram. Nie możemy też nie wspomnieć o gwieździe muzycznej, choć Lady Gagę naprawdę można było pomylić z samymi aniołkami. Jej wspólne zdjęcie z Bellą i Gigi już w sekundę po opublikowaniu miało 500 000 lajków!

 

 

>>>Cała prawda na temat skrzydeł, które noszą Aniołki Victoria`s Secret! Gdzie po pokazie trafiają te 20-kilogramowe cuda?

 

 

Zobaczcie jak wyglądały tegoroczne, zupełnie inne niż do tej pory, kreacje na wybiegu! Mamy też duuuużo zdjęć zza kulis!

 

 

1. Alessandra Ambrosio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet/starstock.newscom, mat. prasowe TLC

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ciekawostki zza kulis ostatniego pokazu Victoria's Secret, o których oficjalnie się nie mówi!
Inne artykuły