Najlepsze halloweenowe kostiumy gwiazd!

W naszym zestawieniu wygrywa... Kylie Jenner! Kto jeszcze zadał prawdziwego, halloweenowego szyku?

Gwiazdy za oceanem traktują Halloween niezwykle poważnie. Imprezy organizowane są przez znanych aktorów, piosenkarki czy prawdziwe modelki. Najbardziej znaną miłośniczką tego święta jest choćby Heidi Klum, która co roku może pochwalić się naprawdę barwnymi strojami. Zawsze w wywiadach przyznaje, że to jej ulubione święto w roku!

Tegoroczny sezon na halloweenowe, przebierane przyjęcia właśnie się rozpoczął. Tym samym Instagram zalały fotografie znanych celebrytek. Która z nich wyglądała najlepiej?

Osobiście, spodobał nam się strój Kylie Jenner, która wiernie odtworzyła image Christiny Aguilery z początków kariery. Trzeba przyznać, że Jenner w takim wydaniu wygląda niezwykle seksownie. Lateksowy, wycięty strój, odsłaniający płaski brzuch niezwykle jej pasują! Katy Perry znalazła się na językach wszystkich dzięki temu, że przebrała się za Hillary Clinton. Szczególnie, że jej partner, Orlando Bloom, wyglądał niemalże identycznie jak Donalnd Trump! Kendall przeobraziła się w gotycką księżniczkę, a Nina Dobrev w... kulturystę. Emily Rajatkowski jak zawsze wyglądała spektakularnie, przebierając się za współczesną Kleopatrę! Hailey Baldwin zaś wyraźnie zainspirowała się filmem animowanym Dzwonnik z Notre Dame i postacią cyganki Esmeraldy. 

Oczywiście, wciąż czekamy na to, w czym zaprezentuje się Heidi Klum! To przecież królowa halloweenowych przebieranek! W tym roku jednak ma naprawdę dużą konkurencję...

Sprawdźcie same, zaglądając do naszej galerii!

 

 

żródło: Instagram (www.instagram.com/kyliejenner)

 

 

Dodaj komentarz do galerii: Najlepsze halloweenowe kostiumy gwiazd!

Czytaj także

Inne artykuły