Znamy szczegóły dotyczące ślubu Mirandy Kerr! (Czy to zdjęcie z przymiarki? Wszystko na to wskazuje!)

Jak oświadczył się jej Evan Spiegel i na kiedy zaplanowany jest ich wielki dzień?

Choć Evan Spiegel, założyciel Snapchata, oświadczył się Mirandzie Kerr już kilka miesięcy temu (dokładnie w czerwcu), dopiero teraz poznajemy szczegóły tego niezwykłego wydarzenia. Para oficjalnie spotyka się od niespełna dwóch lat, a już planują ślub. Okazuje się, że Kerr w ogóle nie spodziewała się zaręczyn Spiegla. Kiedy klęknął przed nią na kolanach, jak sam wyznał: pierwszy i ostatni raz, Miranda była szczerze zaskoczona. Tak opisała swoje uczucie, udzielając wywiadu dla ,,Female First": Byłam zdenerowana, ale wzruszona - trzęsłam się cała, ale to wszystko ze szczęścia!

Między Mirandą a Evanem jest spora różnica wieku - ona ma 33 lata, a on zaledwie 26, ale nie stanowiło to dla nich żadnej przeszkody. Modelka musi być pewna swoich uczuć, skoro powiedziała TAK po kilkunastu miesiącach związku. W końcu jej małżeństwo z Bloomem trwało aż 5 lat, jesteśmy więc pewne, że nie jest to osoba, która tak ważne decyzje podejmuje pochopnie i zmienia partnerów jak rękawiczki. Nie kryje, że hołduje konserwatywny światopogląd i jest w tym zgodna ze Spieglem. Obydwoje cenią sobie takie wartości jak lojalność, szczerość i rodzina. A skoro już jesteśmy w tym temacie, na pewno jesteście ciekawe jak wiadomość o zaręczynach i ślubie mamy z nowym partnerem przyjął Flynn, 5-letni syn Mirandy z poprzedniego małżeństwa. Orlando z pewnością jest zazdrosny o relację dziecka z Evanem - chłopczyk i Spiegel szybko nawiązali silną więź, co dla Mirandy jest niezwykle istotne. Uwielbiam patrzeć jak spędzają razem czas - mówi.

Narzeczeni wyjawili, że ich ślub odbędzie się w przyszłym roku. Nie mogą się już doczekać! Tak bardzo, że wiele wskazuje na to, że przygotowania do tego wielkiego dnia już trwają! Zobaczcie jak przebiegają! Czy też macie wrażenie, że jedno ze zdjęć, które zaraz zobaczycie, pochodzi z... przymiarki sukni??!

 

 

 

 

 

 

 

 

>>> News sprzed chwili: STRZELANINA w domu Mirandy Kerr! Dwie osoby ciężko ranne!

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Znamy szczegóły dotyczące ślubu Mirandy Kerr! (Czy to zdjęcie z przymiarki? Wszystko na to wskazuje!)
Inne artykuły