Wygraj metamorfozę w salonie mistrza nożyczek - Macieja Maniewskiego!

Macieja Maniewskiego od 3 września możecie oglądać na TVN Style w programie `Afera fryzjera`, w którym mistrz najpierw obnaża błędy popełniane w salonach fryzjerskich w Polsce, a potem... naprawia je i zmienia na lepsze.

Maciej Maniewski to fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Nic więc dziwnego, że to właśnie on dołączył do stylisty Macieja Wróblewskiego, aby wspólnie przemierzać Polskę w poszukiwaniu bankrutujących salonów fryzjerskich, w których dochodzi do rażących niedociągnięć. W najnowszych odcinkach `Afery fryzjera` obaj prowadzący przeprowadzają gruntowane zmiany w zakładach fryzjerskich. Uczą personel podstaw zawodu, a gdy trzeba podnoszą na duchu. Nie brakuje emocji, szczególnie gdy któryś ze specjalistów zmuszony jest do wygłoszenia ostrej reprymendy! Nowy prowadzący, czyli właśnie Maciej Maniewski, stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej, będzie po prostu dobry. 

Oglądajcie program `Afera fryzjera` w każdą sobotę o godzinie 15.00 na antenie TVN Style.

 

W związku z debiutem nowego prowadzącego, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wyjątkową metamorfozę w jednym z salonów Macieja Maniewskiego! Mistrz nożyczek zajmuje się swoimi klienktami w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie i w Katowicach. Jeśli marzycie o zmianie wizerunku, jak najszybciej odpowiedzcie na pytanie konkursowe - Dlaczego jesień to doskonały czas na zmiany? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: anna.mierzejewska@marquard.pl wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, telefon kontaktowy) i zgodą na ich wykorzystanie przez Organizatora w celach związanych z Konkursem. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy tą jedną najciekawszą. Czekamy do 6 listopada do północy! 

Wyniki konkursu przedstawimy w poniedziałek 7 listopada na łamach Boska.pl

Regulamin znajdziecie tutaj. Organizator nie ponosi kosztów dojazdu do salonu Maniewski. 

POWODZENIA!

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Wygraj metamorfozę w salonie mistrza nożyczek - Macieja Maniewskiego!
Inne artykuły