Zawsze marzyłaś, by mieć coś od Zienia? Teraz w końcu te marzenia się spełnią!

Wreszcie będziesz mogła bez żadnych wyrzeczeń pozwolić sobie na ekskluzywną rzecz z metką jednego z najsławniejszych projektantów - nie tylko w Polsce!

To nie żart! Maciej Zień stworzył limitowaną kolekcję, na którą w końcu będzie nas stać. Asortyment trafi bowiem do... Biedronek. Sieć dyskontów już po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z projektantem postrzeganym jako twórca mody dla wymagających, czytaj: majętnych.

Jedną z najgłośniejszych takich kolaboracji w ostatnim czasie była ta z selektywną marką obuwniczą, Loft37. Nie było to chyba jednak dobre posunięcie - kolekcja wywołała medialną burzę i, mówiąc delikatnie, nie przypadła do gustu klientkom. Akcję oceniono jako wpływającą negatywnie na wizerunek Loftu, któty do tej pory był postrzegany jako marka dbająca o każdy szczegół, szyty ręcznie, ze starannie wybranych materiałów.

Specjalną linię sygnowaną także logiem popularnej sieciowej - tym razem drogerii - wypuściła swego czasu Gosia Baczyńska (swoją drogą, właśnie zapowiedziała ponowną współpracę z Rossmannem). Jeżeli chodzi o Biedronkę, to oprócz Loft37, można w niej było swego czasu kupić dodatki do domu z metką... Paprocki&Brzozowski.

A co zaprojektował dla dyskontu Zień?

Jeżeli marzą wam się designerskie kapcie, ręcznik, szlafrok albo kocyk, nie przegapcie tej jedynej szansy! Każdy ma przeciez prawo do odrobiny luksusu!

 

 

Zobaczcie które polskie gwiazdy noszą kreacje Zienia!

 

 

 

 

 

Zobacz też: H&M x KENZO

 

 

 

fot. Instagram.com/maciej_zien

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Zawsze marzyłaś, by mieć coś od Zienia? Teraz w końcu te marzenia się spełnią!
Inne artykuły