Ewa Chodakowska zakłada modowego bloga?

O jej osiągnięciach w fitnessie słyszymy coraz rzadziej.

Myślisz, że Ewa Chodakowska nadaje się na blogerkę modową? Sprawdziłaby się w tej roli? Czemu snujemy takie dywagacje i zachęcamy do tego was? Taki obrót spraw jest bowiem jak najbardziej możliwy!  Info podała sama zainteresowana, nie ma więc mowy o żadnych plotkach. Niedawno wstawiła bowiem na swój Instagram fotkę w ciekawej i niebanalnej stylizacji. Jednak to nie samo ubranie wywołało w mediach tyle szumu, ale... podpis:

Żadna ze mnie "fashion blogger", ale coraz cześciej namawiacie mnie do tego, zeby wrzucać tez stylizacje .. Jesteś za czy przeciw ? Jeśli za to jak czesto ?? Daj znać, w koncu ten profil jest dla Ciebie! PS. Fotka by paparazzi, bez retuszu - bez postprodukcji.

 

I co wy na to? Faktycznie już od dłuższego czasu newsy o Chodakowskiej dotyczą raczej jej stylizacji, a nie osiągnięć sportowych. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce i niewątpliwie propagatorka nowego zawodu najwyraźniej postanowiła rozszerzyć swoją działalność. Musimy przyznać, że specjalnie nas to nie dziwi. Ewa Chodakowska na motywowaniu dziewczyn do aktywności fizycznej zarabia krocie, może więc pozwolić sobie na markowe ubrania i dodatki, do których zresztą słabości nigdy specjalnie nie kryła. Biorąc pod uwagę ile wydaje na okulary, możemy sobie tylko wyobrazić ile perełek od projektantów gości w jej szafie. Mamy więc nadzieję, oglądać je teraz częściej i to w pełnej krasie!

 

A wy też chciałybyście poznać Ewę jako blogerkę modową? A może cenicie ją jako trenerkę i nie interesuje was to, co nosi ona po skończeniu treningu? My jednak chętnie przyjrzymy się jej stylizacjom, bo sportowe legginsy i staniki to przecież tylko niewielka część kobiecej szafy!

 

 

Zebrałyśmy dla was kilka fotek, które może skłonią was do zastanowienia się czy Chodakowska faktycznie ma potencjał na bycie blogerką modową.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Instagram.com/chodakowskaewa

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ewa Chodakowska zakłada modowego bloga?
Inne artykuły