Co się dzieje na backstage'u Fashion Weeków? Poznaj sekrety, o których do tej pory nie wiedziałaś! (Zaręczamy!)

Nawet zdjęcia zza kulis modelek TEGO nie pokazują!

Odkąd światem rządzą smartfony i media społecznościowe, mamy okazje uczestniczyć w prestiżowych wydarzeniach niemalże na żywo. Nas interesują oczywiście te modowe, a zwłaszcza Fashion Week. To najważniejsza modowa impreza na świecie, która odbywa się cyklicznie, dwa razy w roku. Przedwczoraj rozpoczął się kolejny, czyli jesienna edycja 2016. Eventy te organizowane są zawsze na początku roku i właśnie we wrześniu. Wiosną prezentowane są kolekcje jesienno-zimowe, a jesienią wiosenno-letnie. Fashion Week odbywa się w czterech miastach, zawsze w takiej samej kolejności. Inauguracja ma miejsce w Nowym Jorku, a zakończenie w światowej stolicy mody, czyli Paryżu - po drodze jest jeszcze Londyn i Mediolan.

O poprzednim Fashion Weeku było głośno m.in. dzięki naszej blogerce, Jessice Mercedes, która zachwyciła fotografów najbardziej ekskluzywnych magazynów modowych na świecie - ,,Vogue'a" i amerykańskiego ,,Harper's Bazaar". Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji zobaczyć jej kreacji i outfitów, koniecznie nadróbcie zaległości, bo naprawdę warto!

Wróćmy jednak do FW trwającego dokładnie teraz. Jako, że temat jest aktualny, postanowiłyśmy, że zdradzimy wam kilka zakulisowych sekretów. Myślicie, że dzięki snapom modelek wiecie jak wygląda taki backstage? Zaraz się przekonacie o ilu rzeczach nie miałyście zielonego pojęcia, bo takie zwyczaje trzymane są w tajemnicy. Nam udało się jednak podpatrzeć pewne smaczki, o których do tej pory wiedzieli tylko ludzie pracujący nad przebiegiem tego modowegp festiwalu. Poznajcie 7 nieznanych dotąd faktów na temat Fashion Weekowych backstage'y!

 

 

 

 

fot. Instagram.com/gigihadid

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Co się dzieje na backstage'u Fashion Weeków? Poznaj sekrety, o których do tej pory nie wiedziałaś! (Zaręczamy!)
Inne artykuły