To KONIEC pewnej epoki: Yves Saint Laurent zmienia nazwę!

Hedi Slimane zaczyna swoją pracę w YSL od zmiany nazwy na SLP.

Kiedy w domu mody pojawia się nowy dyrektor kreatywny, cały świat z zaciekawieniem obserwuje jego pierwsze kroki. Co zmieni, co nowego pokaże, czym zabłyśnie? Nowy człowiek na czele marki zawsze oznacza zmiany, ale żeby od razu zmieniać samą markę?

Taką decyzję podjął Hedi Slimane, który zastąpił Stefano Pilati na stanowisku dyrektora kreatywnego YSL. A raczej dawnego YSL, bowiem jak donosi portal WWD Yves Saint Laurent to już przeszłość. Kolekcja zaprojektowana przez Slimane na lato 2013 zostanie zaprezentowana pod nową nazwą - Saint Laurent Paris.

Nie możemy uwierzyć w tę zmianę, ale wszystko wskazuje na to, że to ostatni dzwonek by kupić ubrania z logo YSL - co pewnie oznacza, że wartość ubrań vintage znacznie wzrośnie. Jeśli więc macie wolne fundusze: inwestujcie w smoking YSL, póki jeszcze jest.

Głosu w tej kwestii nie zabrał jeszcze Pierre Bergé, współtwórca marki, życiowy partner Saint Laurent i spadkobierca jego dorobku, który bardzo ciężko pracuje na zachowanie dobrego imienia zmarłego projektanta.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że to tylko głupi żart lub zawiła akcja promocyjna i już niedługo dowiemy się, o co naprawdę chodzi...

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: To KONIEC pewnej epoki: Yves Saint Laurent zmienia nazwę!
Inne artykuły