Polski akcent w Vogue Ukraine: Maja Salamon pozuje przed obiektywem Łukasza Pukowca!

Vogue Ukraine, Maja Salamon, fot. Łukasz Pukowiec
strona 1 z 9
Vogue Ukraine, Maja Salamon, fot. Łukasz Pukowiec

Maja Salamon ma zaledwie 19 lat, ale kariery w modelingu może pozazdrościć jej niejedna weteranka. Polka jest prawdziwą rekordzistką jeśli chodzi o pokazy mody. W tym sezonie wzięła udział aż w 40!

Na szczęście Salamon jest doceniana nie tylko za swoją wyjątkową, efemeryczną urodę, ale również za ciężką pracę. Dzięki temu została wyróżniona między innymi przez portal models.com, który umieścił ją w zestawieniu The Hot List. Maja jednak nie osiada na laurach i kontynuuje trudną podróż w branży fashion.

Ostatnio wzięła udział w sesji dla grudniowego wydania magazynu Vogue Ukraine. Edytorial jest wyjątkowy nie tylko ze względu na udział Mai, ale również reszty ekipy. Możemy być dumni, że sesja w całości została przygotowana przez polski zespół. Zdjęcia zrobił Łukasz Pukowiec, a za stylizacje odpowiedzialna była Magda Jagnicka. Modelka pozowała między innymi w ultrakobiecych kompletach od Valentino, Phillipa Pleina czy Max Mary. Nam jednak najbardziej do gustu przypadła sukienka w motyle, która doskonale podkreśla urodę Mai.

Zobacz zdjęcia z sesji dla Vogue Ukraine >>>

źródło: fashiongonerogue.com

 

 

 

Czytaj także:

- To koniec ery metroseksualistów! Czas na seksownych drwali ♥♥♥

- Metaliczne tatuaże stały się HITEM! Gwiazdy już je pokochały, a Ty?

- Pomysły na PYSZNE kanapki do zrobienia w kilka minut. Zdrowe & pożywne!

Dodaj komentarz do galerii: Polski akcent w Vogue Ukraine: Maja Salamon pozuje przed obiektywem Łukasza Pukowca!

Czytaj także

Inne artykuły