Najnowszy numer Esquire już od jutra w sprzedaży!

Przypomnij Twojemu mężczyźnie!

W szóstym numerze polskiej edycji magazynu Esquire znajdziemy obszerny wywiad z Chrisem Hemsworthem – gwiazdą hollywoodzkiej superprodukcji "Thor: Ragnarok”, która właśnie trafia do kin w Polsce. „Kiedy zostałem tatą, zacząłem inaczej patrzeć na siebie, swoją karierę. Nie myślę już tak dużo o sobie, jak kiedyś.” – mówi Australijski aktor. W wywiadzie opowiada między innymi o tym, dlaczego postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jako ambasador WOŚP na okładce Esquire z dumą prezentuje dobrze znane nam wszystkim serduszko!

Redakcja Esquire rozmawia też z reprezentantem polski w piłce nożnej, Grzegorzem Krychowiakiem. Z wywiadu dowiemy się, czym dla piłkarza jest styl, dlaczego w Paris Saint Germain spędził tylko jeden sezon, a jako pasjonat fotografii zdradzi, które miasto jest według niego najbardziej fotogeniczne.

W numerze zostanie też poruszony temat książek polskich pisarzy, które znikły z listy lektur szkolnych. Dlaczego dostało się największym gigantom polskiej literatury i do czego to może doprowadzić

Na ochłodę emocji – przeczytamy o nowym polskim piwie, które zdobywa coraz większą popularność w największych metropoliach. Cena nie jest najniższa, a rekomendowany food pairing – godny najlepszych restauracji. Lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników piw rzemieślniczych! Natomiast kulinarnych smakoszy odsyłamy do artykułu na temat comfort food, gdzie znajdą przepisy na sycące, rozgrzewające dania, które idealnie sprawdzą się na zimę. 

W najnowszym numerze znajdziemy też podsumowanie roku 2017 – które wydarzenie z mijającego roku powinno zostać z nami na dłużej, a o czym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć? Marcin Prokop, Adam Kszczot, Tomasz Rożek i kilku innych mężczyzn odpowiada, które wydarzenia są dla nich warte zapamiętania, a o których najchętniej mogliby zapomnieć.

Kolejnym mocnym punktem najnowszego numeru Esquire będzie wywiad z Łukaszem Palkowskim, reżyserem filmu „Bogowie” oraz najnowszego obrazu pt. „Najlepszy”. Jest duża szansa, że drugi film reżysera również zdobędzie serca widzów i przyciągnie ich do kin. Oparta na faktach historia Jerzego Górskiego, sportowca który pokonał nałóg narkotykowy i zwyciężył w triathlonie - najtrudniejszych zawodach na świecie. A co jest nałogiem Palkowskiego? I dlaczego nie został gwiazdą muzyki, a od filmów bardziej woli gry komputerowe? Przekonamy się już jutro!

Pojedziemy też do Nowego Jorku jako idealnego miasta na Sylwestra. Przechodząc płynnie do tematu samochodów, redakcja Esquire wybiera najlepsze, najszybsze i najpiękniejsze auta tego roku.

Miłośnicy historii z żyłką detektywa dowiedzą się, na czym polega budowanie drzewa genealogicznego. Czy warto zająć się tą żmudną i czasochłonną pracą?

Redakcja Esquire przywołuje też ducha PRLModernistyczny design z tej epoki jest obecnie przedmiotem pożądania wielu kolekcjonerów. W artykule znajdziecie wiele przykładów ciekawej sztuki użytkowej z czasów, kiedy… wszystko było sztuką!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Najnowszy numer Esquire już od jutra w sprzedaży!
Inne artykuły