Joanna Przetakiewicz w nagiej sesji dla Playboy'a

Projektantka zdecydowała się na odważne zdjęcia. Mamy wideo!

Już dawno gwiazda z okładki magazynu PLAYBOY nie wzbudziła takiej sensacji! A tą gwiazdą jest Joanna Przetakiewicz. O tym, jak czuła się przed obiektywem, opowiedziała w wywiadzie:


Choć właścicielka marki, którą kochają polskie gwiazdy, LaMania jest piękna i wyjątkowo zgrabna, jej udział w rozbieranej sesji z pewnością zaskoczył wiele osób. Bizneswoman w grudniu skończy bowiem… 50 lat! Pozując do rozbieranych zdjęć, chciała jednak przełamać pewne tabu i pokazać, że dojrzałe kobiety również mogą czuć się sexy.

- To niewątpliwie dobry czas dla Joanny. Spełniona mama trzech synów rozwija swój biznes, odnosi sukcesy i dobrze się bawi. Wiedzą o tym świetnie widzowie 2. edycji Azja Express, której Joanna jest jedną z bardziej sympatycznych i pozytywnych bohaterek – zauważa serwis kozaczek.pl.

Naszym zdaniem to ważny głos w sprawie seksapilu kobiet dojarzałych.  Niedawno w wywiadzie dla Playboya Kayah przyznała, że również nie miałaby większych oporów, aby ponownie, jako dojrzała kobieta, wziąć udział w takiej sesji. A Wy co o tym myślicie?

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Joanna Przetakiewicz w nagiej sesji dla Playboy'a
Inne artykuły