Zastanawiasz się nad grzywką? TE zdjęcia pomogą ci podjąć decyzję!

Zobacz na jak wiele sposobów możesz ją nosić!

Masz ochotę na zmianę fryzury i jedną z możliwości, które bierzesz pod uwagę, jest grzywka. Zastanawiasz się jednak czy tak charakterystyczne cięcie będzie do ciebie pasować. Nie wiesz też którą dokładnie grzywkę wybrać - czy na prosto, czy na bok, gęstą, czy raczej delikatną, a może jeszcze jakąś. Taki dylemat dotyczy większości z nas. Dlatego też postanowiłyśmy, że ułatwimy wam ten trudny wybór. Przygotowałyśmy kilka pinterestowych inspiracji, które najlepiej obrazują to jaka moc drzemie w przykrytym krótkimi kosmykami czole.

Taka fryzura może całkowicie zmienić rysy twarzy - w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Przykładowo, grzywka na bok optycznie skróci twarz pociągłą. Nada jej asymetrczyności, przez co buzia nie będzie już sprawiała wrażenia zbyt podłużnej. Z kolei grzywka ścięta na prosto skróci wysokie czoło. Co jeszcze może grzywka? Zaraz same się zobaczycie.

Dlaczego jeszcze warto postawić na takie cięcie? Bo można je stylizować na tysiąc przeróżnych sposobów. Jednego dnia możecie być modową intelektualistką, a drugiego seksownym wampem.

No i na koniec jeszcze jedna kwestia, która, jak się domyślamy, interesuje was najbardziej - co o grzywce myślą faceci. Kochają ją! Dzięki grzywce wydajemy się im bardziej tajemnicze, a oni to uwielbiają!

 

No to co, chyba nie musimy was już dłużej przekonywać, prawda? Ale skoro obiecałyśmy wam garść inspiracji, to słowa dotrzymamy. Oto one!

 

 

#1

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Zastanawiasz się nad grzywką? TE zdjęcia pomogą ci podjąć decyzję!
Inne artykuły