Którą trenerkę fitness poleca sama Anna Lewandowska?

Anna o ćwiczeniach wie wszystko. Wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcie z treningu od porodu!

Lewandowska jest w Polsce prawdziwą królową fitnessu. Od lat wspiera nasze rodaczki w dbaniu o siebie i sylwetkę. Teraz zaś, gdy urodziła pierwsze dziecko, stała się również inspiracją dla wszystkich ćwiczących przyszłych mam, a także tych, które po ciąży starają się wrócić do formy. Jak twierdzi Ania, każde ciało ma swój rytm i potrzebuje odpowiedniej ilości czasu na regenerację, dlatego nie można robić nic wbrew sobie. Warto zresztą także słuchać specjalistów. A kogo sama Anna określa tym mianem?

Jak się okazuje, Lewandowska poleca treningi z Edytą Litwiniuk, redaktor naczelną magazynu SHAPE. Gwiazdą obecnej okładki jest Natalia Siwiec. Co istotne, do magazynu dołącza jest płyta z autorskim programem treningowym Edyty. Body Lifting odmienia nie tylko ciało, ale także podejście do życia. Zachęca nie tylko do pracy nad sobą, ale także do tego, by zwyczajnie chcieć dla samej siebie jak najlepiej.

Poza tym, ćwiczenia Edyty poleca sama Anna Lewandowska! Jeszcze tylko w ten weekend możecie kupić magazyn z tym wyjątkowym dodatkiem! Dlatego biegnijcie do kiosków! Nię będziecie żałować.

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Którą trenerkę fitness poleca sama Anna Lewandowska?
Inne artykuły