7 dziewczyn wspomina rozmowę kwalifikacyjną z Anną Wintour! Co tego dnia miały na sobie?

Większość dziewcząt pracujących w branzy fashion, marzy by pewnego dnia stanąć przed obliczem jednej z najbardziej wpływowych kobiet w branży, Anny Wintour. Kiedy w końcu dzwoni telefon, a rozmówca informuje, że nazajutrz odbędzie się spotkanie z nią, na początku pojawia się eksplozja radości, a po chwili nastaje wszechogarniająca panika...

Czy istnieje bowiem coś takiego jak odpowiedni strój na rozmowę kwalifikacyjną z naczelną amerykańskiego Vogue`a? Sprawdź, co powiedziały osoby, które taką sytuację mają już za sobą.

1. Kobieta, która wydała ponad 5000 dolarów!

Rozmowa, która miała odbyć się nazajutrz, była dla niej zupełnym zaskoczeniem. Mimo że pracowała w modzie, nie miała żadnych ubrań godnych uwagi, co oznacza mniej więcej metkę luksusowego projektanta. Dlatego w Barneys kupiła jedwabną sukienkę Proenza Schouler, szpilki Prady i pasek Celine, co kosztowało 2000 $. Przeszła do kolejnego etapu, a przygotowanie stylizacji na następną rozmowę pochłonęło 3500$. Jak widać inwestycja się opłaciła, bo dziewczyna została zatrudniona.

Dalszy ciąg na kolejnych podstronach >>>

 

 

Czytaj także:

- HOT: Faceci robią słodkie minki i pozują jak kobiety! Co z tego wynikło?

- Sprawdź, jaki biustonosz najlepiej pasuje do twojego typu sylwetki?

- Polski akcent w Vogue Ukraine: Maja Salamon pozuje przed obiektywem Łukasza Pukowca!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 7 dziewczyn wspomina rozmowę kwalifikacyjną z Anną Wintour! Co tego dnia miały na sobie?
Inne artykuły