Karlie Kloss chce zacząć studia - medycynę albo... (b. ambitnie)

@karliekloss
strona 1 z 8
@karliekloss

Absolwentka szkoły baletowej i modelka, która jest w stanie pozować przez kilkanaście godzin bez przerwy. Kto jak kto, ale ona przywykła do ciężkiej pracy! Zostanie lekarzem?

Tyra Banks dała dobry przykład wszystkim dziewczynom z branży - równo rok temu skończyła (ze świetnym wynikiem!) biznesowy kierunek na Harvardzie, inspirując młodsze koleżanki po fachu. Magazynowi TheDaily ostatnio swoje plany edukacyjne na najbliższą przyszłość zdradziła Karlie Kloss - Skoro Tyrze się udało, ja również mogę tego dokonać!

Rozpoczęcie studiów na Harwardzie jest jednym z jej najistotniejszych założeń na ten lub kolejny rok - Wiadomo, wszystko w swoim czasie. Mam 20 lat i czuję się szczęściarą, bo robię niesamowitą karierę, zbieram cudowne doświadczenia, ale są też inne rzeczy, których chciałabym spróbować w życiu.

Karlie nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, jaki kierunek wybrać, ale poważnie rozważa medycynę (jej tata pracuje jako lekarz na izbie przyjęć) oraz biznes - To mogłoby być fascynujące. Wydaje mi się, że gdybym poznała tajniki ekonomii, byłabym w stanie poprowadzić świetnie prosperującą firmę. BOSKA! trzyma kciuki ♥

Dodaj komentarz do galerii: Karlie Kloss chce zacząć studia - medycynę albo... (b. ambitnie)

Czytaj także

Inne artykuły