Crystal Renn zdradza swoje sexy SYLWESTROWE sztuczki urodowe

Szukasz inspiracji na świąteczny makijaż? Nie szukaj dalej, po prostu przeczytaj, co ma do powiedzenia Crystal `Magia Makijażu` Renn.

Jest największym kameleonem wśród modelek: najpierw zmieniła rozmiar z Plus Size na Supermodel Size, potem zaczęła eksperymentować z kolorem włosów i z kruczej czerni przeszła na platynowy blond oraz... stwierdziła, że brwi są przereklamowane. I za każdym razem wygląda fantastycznie! Jej odważne decyzje i genialny makijaż czynią z niej najlepszy wzór na święta.

- Nowy Rok jest dla mnie ważnym momentem w rozwoju duchowym. Mogę zacząć wszystko od początku, zastanawiam się, jakie cele wyznaczyć sobie na kolejne miesiące. Często świętuję za granicą, bo bycie w nowym miejscu sprawia, że czuję się pełna życia i inspiracji. O północy będą pocałunki, więc nie będzie szminki!

Ale na święta, to co innego. - Mam bardzo wyraźne rysy i uwielbiam je podkreślać. Warto wiedzieć, jakie są nasze atuty i jak je eksponować. Jeśli najładniejsze są twoje oczy, eksperymentuj z kolorami cieni i kształtem kresek na powiekach. Możesz dodać fakturę używając brokatu, a jeśli jesteś bardzo odważna pobaw się z naklejanymi kryształkami. Szukaj inspiracji - to robią profesjonalni makijażyści. Bądź pewna siebie i pamiętaj, że make-up to zabawa!

Gdzie szukać inspiracji? W starych filmach, albumach, teledyskach. - Dziewczyny bardzo chętnie miksują trendy z różnych lat i zamieniają się w kogoś zupełnie innego. Nie musisz koniecznie podążać za najnowszymi tendencjami. Makijaż to wolność!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Crystal Renn zdradza swoje sexy SYLWESTROWE sztuczki urodowe
Inne artykuły