Nie tylko Weinstein. Oto inne znane osoby, które również są/były oskarżone o molestowanie

Na światło dzienne wychodzi coraz więcej skandali o podłożu seksualnym.

Od kilku dni świat nie żyje niczym innym jak aferą z udziałem znanego amerykańskiego producenta filmowego, Harvey'a Weinsteina. W branży uznawany jest za numer jeden. To on wyprodukował takie hity jak Pulp Fiction, Władca Pierścieni czy Zakochany Szekspir (za ostatnie dzieło dostał Oscara). Ale w świetle najnowszych doniesień, te zasługi stają się kompletnie nieistotne. Mężczyzna został oskarżony o wielokrotne popełnienie przestępstwa o charakaterze seksualnym. Dlaczego skandal jest wyjątkowo często podejmowany w mediach? Bo wśród ofiar znalazły się największe gwiazdy.

Do tej pory o swojej tragedii opowiedziała m.in. Cara Delevingne. Producent zmuszał ją do całowania na jego oczach innej kobiety, w jednym z hotelowych apartamentów, i obraził ją stwierdzeniem, że jako osoba homoseksualna nie ma szansy na zrobienie kariery w Hollywood.

Inną poszkodowaną jest Gwyneth Paltrow. Miała 22 lata, dopiero zaczynała karierę. Wpływowy producent miał ją zaprosić do hotelu, pod pretekstem ustalenia kilku  szczegółów związanych z jej pierwszą wielką rolą - tytułowej Emmy w ekranizacji powieści Jane Austen. Niestety była to pułapka. Przestępca zwabił młodziutką aktorkę  do pokoju,  a następnie zażądał, by zrobiła mu masaż...

Na liście poszkodowanych pada też nazwisko Angeliny Jolie. Gwiazda potwierdza, że Weinstein wobec niej także zachowywał się co najmniej obcesowo.

Niestety osób, które skrzywdził hollywoodzki producent jest dużo więcej. Ale dużo gorsze jest jeszcze co innego. Mianowicie to, że w szowbiznesie są także inni dewianci o dobrze nam wszystkim znanych nazwiskach. Kto oprócz Weinsteina dopuścił się molestowania seksualnego?

>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Starstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Nie tylko Weinstein. Oto inne znane osoby, które również są/były oskarżone o molestowanie
Inne artykuły