Maffashion skoczyła ze spadochronem! Które gwiazdy jeszcze uprawiają sporty ekstremalne?

Latanie w przestworzach też znajduje się na waszej liście `rzeczy do zrobienia choć raz w życiu`? Może więc czas najwyższy to odhaczyć.

Maffashion udowodniła, że ma jaja! A także, że dla miłości naprawdę skoczyłaby w przepaść. Blogerka wzięła ostatnio udział w kampanii marki Diora, #diorlovechain, w ramach której nie tylko zadeklarowała swoje poświęcenie w imię miłości, ale rzeczywiście wykonała skok. Może nie w przepaść, ale ze spadochronem.  

To sprawiło, że zaczęłyśmy się zastanawiać, jak wiele celebrytów lubi adrenalinę! Jak się domyślacie, jest ich sporo. Nie ma się co dziwić, w końcu w takich chwilach naprawdę odbiera rozum, pozostają tylko emocje i niesamowita adrenalina. 

 No i wspomnienia na całe życie!

 Które gwiazdy, poza Maff, należą więc do tych najbardziej odważnych?

 

 

To czoło nie może kłamać!? Spełnienie kolejnego z marzeń! Byłam dzielna! Dziękuję @skycamp_dz za zorganizowanie skoku w tak krótkim czasie. Dziękuję za wsparcie, opiekę i niesamowite przeżycie! Jestem ogromnie wdzięczna. I w dalszym ciągu nie wierzę w to co zrobiłam! Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad tym, aby kiedyś skoczyć ze spadochronem... polecam! I trzymam kciuki! To coś co zapamiętacie do końca życia. Nie umiem opisać słowami tego co dzieje się z ciałem i umysłem na wysokości 4 km, kiedy zaczyna się spadać ponad 300 km/h... wiem jedno! Zrobię to ponownie! Następnym razem będę więcej uśmiechać się do kamery i robić lepsze sexy miny #kobietaksiezyc #mordajakpatelnia #blogerkaskokowa

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Maffashion skoczyła ze spadochronem! Które gwiazdy jeszcze uprawiają sporty ekstremalne?
Inne artykuły