Książę Harry i Meghan zdecydowali się na kolejny wielki krok. Czy to oznacza, że...?!

Elżbieta II czekała na ten moment od 5 lat!

Książę Harry, w przeciwieństwie do od zawsze ustatkowanego w tych sprawach brata, przez większość swojego życia miał spory problem z dochowaniem wierności. W mediach co i raz pojawiały się doniesienia o kolejnych romansach, a nierzadko towarzyszyły im głośne skandale. Młodszy z książęcych braci często zmieniał partnerki, jednak od dłuższego już czasu związany jest z amerykańską aktorką, Meghan Markle. Ostatnio para zrobiła znaczący krok naprzód. A w rodzinie królewskiej takie decyzje traktowane są wyjątkowo oficjalnie.

Na początku września doszło do przedstawienia Meghan królowej Elżbiecie II. Do zdarzenia doszło w Balmoral, letniej rezydencji nestorki rodu Windsor.  Meghan czekała na tę chwilę od 5 lat, jednak aby dostąpić tego zaszczytu, trzeba na niego zasłużyć. Wejście do rodziny królewskiej ma charakter nie tylko prywatny, ale przede wszystkim polityczny.

Kiedy możemy spodziewać się zaręczyn?! Podobno służby pałacowe zaczęły już przygotowywać się do tego wielkiego wydarzenia. Pierścionek też jest już gotowy. Zdobiony jest diamentami z broszki należącej do księżnej Diany. Związek Harry'ego z aktorką jest też coraz częściej podejmowany w mediach, a w zeszłym tygodniu Markle sama poruszyła ten wątek w wywiadzie dla `Vanity Fair`.

Jesteśmy razem, kochamy się - wyznała.

 

Myślicie, że zaręczyny młodszego z braci będą huczniejsze niż Williama i Kate? Tamte naprawdę trudno będzie przebić!

 

 

 

 >>>Dlaczego książę Jerzy ZAWSZE ma krótkie spodnie?

 

 

 

fot. www.evilbeetgossip.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Książę Harry i Meghan zdecydowali się na kolejny wielki krok. Czy to oznacza, że...?!
Inne artykuły