Kim na drzewie to nic. Oto NAJDZIWNIEJSZE miejsca, w kórych celebryci pozowali NAGO!

Gwiazdom wyobraźni nie brakuje!

Kilka dni temu Kim Kardashian wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której pozuje nago na... drzewie. Ta dość abstrakcyjna sceneneria wywołała w sieci prawdziwą burzę. Internauci zostali najwyraźniej mocno zaskoczeni faktem, że celebrytka postanowiła jednak wrócić do poprzednich `metod`. Po urodzeniu dziecka zarzekała się, że kończy z roznegliżowanym wizerunkiem. Wystąpiła nawet w sesji, w której wystylizowała się na Cher, co miało być symbolicznym początkiem nowej-grzecznej Kim.

Ale ubrana Kardashianka nie wzbudzała już takiego zainteresowania. Ludzie wolą oglądać jej niczym niezakamuflowane wdzięki. Gwiazda postanowiła więc sprostać oczekiwaniom swoich fanów.  Dlaczego w tym celu weszła aż na drzewo? Cóż, inne - normalne - miejsce nie byłoby pewnie komentowane równie głośno.

 

>>>Wszystkie NAGIE zdjęcia Kim Kardashian w jednym miejscu! Piękna?

 

Eksces z udziałem Kim zainspirował nas do przyjrzenia się jacy inni celebryci wystąpili w swej karierze bez ubrania w porównywalnie niedorzecznej scenerii. Wynik? Zaskoczył nas same! Okazuje się, że takich fotek wcale nie jest mało! Zobaczcie same!

>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/kimkardashian)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kim na drzewie to nic. Oto NAJDZIWNIEJSZE miejsca, w kórych celebryci pozowali NAGO!
Inne artykuły