Wspominamy `ślub stulecia`! (WIDEO)

Zbliża się rocznica śmierci Lady Diany.

 

 

Diana Spencer, zwana później księżną Walii, była ulubienicą nie tylko Brytyjczyków, ale także obywateli z zagranicy. Wpływ na to miał fakt, że bardzo odseparowywała się od sztywnych zachowań i powściągliwości. Była emocjonalna, a przez to w taki sposób reagowała również na wydarzenia w swoim życiu, co czyniło ją bardziej ludzką. Jej małżeństwo było nieudane, ale mimo to Diana wierzyła w miłość. Nie tylko do mężczyzn, ale i do dzieci. Cały swój wolny czas poświęcała synom i działaniom charytatywnym, co zarówno członkowie jej rodziny i przyjaciele, jak i poddani wspominają ze wzruszeniem. Gdybym wciąż żyła, miałaby dziś 56 lat.

Zbliża się rocznica jej tragicznej śmierci w wypadku na ulicy Paryża. W związku z tym przypominamy krótki fragment dokumentu na temat jej dworskiej codzienności.

Na kolejnej podstronie możecie też obejrzeć fragment 'ślubu stulecia', jak zwyły nazywać go media. Autorka biografii księcia Karola twierdzi, że przyszły małżonek przepłakał całą noc poprzedzającą tę ceremonię. To jednak nie jedyny smutny fakt dotyczący tego małżeństwa, o którym niedawno pisałyśmy. 

 

Koniecznie obejrzyjcie fragment dokumentu poniżej. Pełną wersję: "Księżna Diana: wypadek czy zamach?" zobaczycie zaś w czwartek, 31 sierpnia o godz. 22:30 na antenie TLC.

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Wspominamy `ślub stulecia`! (WIDEO)
Inne artykuły