4 gwiazdy, które uwielbiają fidget spinner i bez wstydu się do tego przyznają!

Są wśród nich wasi idole?

Gdyby trzeba było wybrać gadżet 2017 roku, bez chwili zastanowienia wskazałybyśmy na fidget spinner. Takiego hitu nie było od czasów Pokemonów i Tamagotchi. Sklepy  nie nadążają z dostawami, bo zabawka sprzedaje się w ekspresowym tempie. Jej zwolenników znaleźć można w każdej grupie wiekowej, bo wbrew pozorom nie jest to gadżet tylko dla dzieci. Początkowo faktycznie był kierowany do osób mających problemy z zachowaniem spokoju, a nawet do dzieci z ADHD - wynalazek bowiem ma działanie odstresowujące. Szybko jednak stał się po prostu modny. Trend na fidget spinner dosięgnął już nawet gwiazd. Także tych z pierwszych stron gazet.

W czym tkwi jego fenomen? Ciężko powiedzieć, naprawdę. Kręcący się krążek teoretycznie nie ma w sobie nic atrakcyjnego, a na jego punkcie świat niemalże oszalał. W sieci co i raz pojawiają się filmiki, na których ludzie prezentują przeróżne sztuczki i triki. Z pewnością na popularność spinnera wpłynął też fakt, że nie jest kosztowna zabawka. Najtańszy model dostaniecie już za 10 zł, choć są i takie, za które trzeba zapłacić nawet 100. Mówimy już tu jednak o spinnerowych mercedesach.

Jesteście ciekawe które gwiazdy bez skrępowania przyznają się do fascynacji fidget spinnerem? Oto czwórka najpopularniejszych!

>>>

 

 

 

 

 

1. Kendall Jenner

 

 

>>>CZYTAJ TAKŻE:

>>>Ulubiony szampon Kendall Jenner? Kosztuje kilkanaście złotych!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. instyle.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 4 gwiazdy, które uwielbiają fidget spinner i bez wstydu się do tego przyznają!
Inne artykuły