Margot Robbie oszpecona do roli!

Ta charakteryzacja po prostu zwali was z nóg.

Margot Robbie to jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Sławę zdobyła dzięki roli w filmie Wilk z Wall Street, gdzie partnerowała samemu Leonardo DiCaprio. Zjednała sobie wierne grono fanów nie tylko ze względu na talent aktorski, ale także urodę i ten seksowny, australijski akcent. Robbie to urocza, acz pełna seksapilu blondynka - ucieleśnienie męskich fantazji i obiekt zazdrości kobiet. 

Jak się jednak okazuje, nawet taka piękność jak ona może zostać oszpecona w wyniku charakteryzacji! Właśnie do Sieci wypłynęły zdjęcia z planu filmu Mary, Queen of Scots, w którym Robbie wcieliła się w rolę Elżbiety I. Jak wiadomo, Królowa-Dziewica miała na swoim koncie wiele zasług, ale nie była zbyt urodziwa. Z Marią Stuart zaś wielokrotnie spierała się o tron - o czym również opowiada nowa kostiumowa produkacja. Jak czytamy na canalplus.pl:

Występowała jako pretendentka do tronu Anglii przeciwko kuzynce, Elżbiecie I (Margot Robbie), zabiegając o uznanie swych praw. Jako fanatyczna katoliczka wszczęła walkę z protestantami, szukając poparcia na dworze hiszpańskim. Jej polityka budziła powszechny sprzeciw i niezadowolenie, powodując liczne bunty i powstania antykrólewskie. W czasie jednej z kolejnych rebelii w 1567 została zmuszona do opuszczenia Szkocji. Schroniła się w Anglii, gdzie została aresztowana, oskarżona o zamach na życie Elżbiety I i chęć objęcia tronu angielskiego. Po 19 latach więzienia została skazana na śmierć i stracona. (czytaj więcej: http://www.canalplus.pl/film/news-mary-queen-of-scots-margot-robbie-krolowa_748846#ixzz4qU5H8Wq5)

Brzmi ciekawie? Według nas, bardzo! A staje się jeszcze bardziej interesująco, gdy oglądamy wspomniane wcześniej zdjęcia z planu! Robbie jest na nich nie do rozpoznania, co tylko świadczy o tym, że scenografia i kostiumy będą na wysokim poziomie. 

 

 >>>>

 fot. www.instagram.com/margotrobbie

 

  

 

Post udostępniony przez @margotrobbie

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Margot Robbie oszpecona do roli!
Inne artykuły