Kendall pokazuje tatuaż, który przez te wszystkie lata starannie ukrywała!

Miała się czego wstydzić?

Zanim zaczniecie krzyczeć, wiedzcie, że Kendall nie jest jedyną gwiazdą, która przez dłuuuuugi czas ukrywała swój tatuaż - takich osób jest w showbiznesie dużo więcej. Co więcej, istnieje też prawdopodobieńśtwo, że tatuaż, który zaraz wam pokażemy, do Kendall... wcale nie należy. I tutaj powinien teraz wjechać obrazek z Facebooka z opisem zwiąku: to skomplikowane.

Malunek bowiem, widoczny jest na dłoni, która własnością Kendall jest tylko w szacunkach. Pojawił się wprawdzie na jej Instagramowym profilu, ale na filmiku widać jedynie same palce. Specjaliści obejrzeli materiał tysiąc razy i zgodnie przyznają, że na 99% dłoń z nieznanym dotąd tatuażem należy do Kendall.

Na nagraniu, które wzbudziło tyle sensancji, możemy zobaczyć jak ktoś (prawdopodobnie starsza z sióstr Jenner) inicjuje zabawę, którą należałoby nazwać chyba jakoś tak: finger golf, z zaznaczeniem, że rolę trawnika pełnił tył etui komórki - przypominający prawdziwy teren do uprawiania tej elitarnej dyscypliny.  Na lewej dłoni (dokładnie na palcu wskazującym), która oddaje ruch mini-kijem, wytatuowana jest grafika. Co przedstawia i dlaczego (zakładając, że należy do Kendall) celebrytka ukrywała ją przez wszystkie te lata?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/kendalljenner)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kendall pokazuje tatuaż, który przez te wszystkie lata starannie ukrywała!
Inne artykuły