Julia Wieniawa, Pani Ekscelencja, Tycjana i Iga Lis promują nowy, BOSKI model butów Reebok!

A właściwie jego odświeżona wersję - poznajcie kultowe Club C z szykownym Zip`em!

Zapnij Club C Zip i #badzponad oczekiwania innych! Tak brzmi hasło promujące najnowszy model butów Reebok Classic – CLUB C ZIP, za którym kryją się takie wartości, jak indywidualizm, pewność siebie i pokonywanie własnych barier.

 

Jak najlepiej wznieść się ponad oczekiwania innych? Przede wszystkim kreując coś nowego, ale z zachowaniem swojego indywidualnego stylu. Nawiązując do hasła #bycponad Reebok Classic prezentuje najnowszy model butów – Club C Zip, który bazuje na klasycznym modelu, ale wzbogacony został o nowy, odważny design. Do globalnej akcji promującej Club C Zip marka ponownie zaprosiła słynną modelkę Gigi Hadid, której niepowtarzalny styl i osobowość idealnie podkreślają charakter nowego modelu Club C. W polskiej odsłonie akcji udział wzięły cztery energetyczne dziewczyny - Julia Wieniawa, Iga Lis, Pani Ekscelencja i Tycjana Acquasanta, których pasja i pozytywna energia wpisują się w styl marki.

Sesja zdjęciowa odbyła się „ponad miastem” - na jednym z dachów warszawskich wieżowców. Miejsce było idealnym dopełnieniem idei #bycponad. Widok na panoramę miasta potęgował takie emocje jak siła, energia i odwaga, które są niezbędne do #byciaponad oczekiwania innych.

Od momentu powstania Club C w 1985 twórcy dbają o to, aby każdy produkt był uosobieniem współczesnego, twórczego pokolenia. Tak jest również przy nowym modelu – Club C Zip, którego klasyczny styl został wzbogacony o nowoczesne rozwiązania. Co wyróżnia ten model? W damskiej wersji butów z serii Zip sznurowadła zostały zastąpione suwakami. Jedyne co wystarczy zrobić, to wsunąć na stopy buty, w których każdy krok tętni życiem.

Nowy model Club C Zip stworzony został z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę, ale nie zapominają o modnym uzupełnieniu codziennych stylizacji. Model dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i różowej.

Buty dostępne są na: http://www.reebok.pl/

 

 

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Julia Wieniawa, Pani Ekscelencja, Tycjana i Iga Lis promują nowy, BOSKI model butów Reebok!
Inne artykuły