Ta gwiazda swoje ćwierćwiecze świętowała zaskakująco skromnie!

25 lat minęło, jak jeden dzień.

Trzeba przyznać, że gwiazdy w świętowaniu często nie mają sobie równych! Wyprawiają huczne przyjęcia z masą gości, w pięknych miejscach i w towarzystwie innych celebrytów.

Nie wszyscy jednak wybierają tę drogę. Dowód? Selena Gomez właśnie skończyła 25 lat! Postanowiła jednak świętować w dość intymnej atmosferze, w domu, w gronie najbliższych przyjaciół.

Jedna z najsławniejszych piosenkarek na świecie zrezygnowała również z wieczorowej kreacji na rzecz różowego dresu! Dom w Los Angeles został przystrojny balonami, pojawił się także tort i kilka prezentów. Gomez podzieliła się trzema zdjęciami ze swoimi fanami. Theresa Mingus, asystentka gwiazdy, także udostępniła kilka fotografii - wynika z nich, że cała fiesta rozpoczęła się z samego rana, bo już o 8. 

Trzeba przyznać, że zdjęcia udostępnione przez Selenę i jej team są Instagram-ready. Balony, fotografie z polaroida, uroczy dres zamiast szykownych kreacji - tak właśnie wygląda modna impreza w dobie social mediów. 

Selena zrobiła także relację live na Instagramie, pozdrawiając swoich followersów, wyznając im miłość i zapowiadając rychłe przybycie jej chłopaka, Abela (to prawdziwe imię The Weeknd), który w tym czasie przebywał w Paryżu, grając ostatni koncert w ramach swojej europejskiej trasy.  

Zobaczcie obszerną relację z urodzin Seleny! Co sądzicie o takim świętowaniu? 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ta gwiazda swoje ćwierćwiecze świętowała zaskakująco skromnie!
Inne artykuły