7 dawnych par showbiznesu, o których totalnie zapomniałyśmy! (GALERIA)

Oni naprawdę byli kiedyś razem!

Blake Lively i Ryan Reynolds, Kim Kardashian i Kanye West, Gigi Haidid i Zayn Malik czy Chrissy Teigen i John Legend. To pary, o których obecnie każdego dnia pojawia się mnóstwo gorących doniesień. Media plotkarskie informują nas o wszystkich kryzysach, wakacjach, randkach i kłótniach. A jak było kiedyś? Pięć, dziesięć, a nawet dwadzieścia lat temu? Chcecie wiedzieć, jakie celebryckie pary były wówczas na topie? Z dzisiejszej perspektywy to brzmi naprawdę... dziwnie. Wszyscy oni bowiem dalej robią w showbiznesie zawrotną karierę, ale są w zupełnie innych związkach i na kompletnie innym etapie życia. Aż trudno uwierzyć, że TE gwiazdy były kiedyś parą!

Jednym udało się przetrwać w związku kilka lat, innym zaledwie kilka miesięcy. Jedni byli ze sobą kilka lat temu, inni ponad 20 lat temu, ale wszystkich łączy jedno: dawna miłość!

 

Dajcie nam znać w komentarzach, która ex-para zrobiła na was największe wrażenie! A może są wśród was osoby, które doskonale pamiętają czasy, w których Sandra Bullock była z Ryanem Goslingiem albo... Zobaczcie same!

 

 

 

>>>TE gwiazdy nazywają się zupełnie inaczej! Wśród nich m.in. Bruno Mars, Mila Kunis, Natalie Portman i Demi Moore

 

 

 

1. Sandra Bullock i Ryan Gosling

 

 

 

 

fot. usmagazine.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 7 dawnych par showbiznesu, o których totalnie zapomniałyśmy! (GALERIA)
Inne artykuły