Ewa Farna ma za nic hejterów!

W końcu postanowiła odpowiedzieć na zarzuty jakoby borykała się z nadwagą.

Ewa Farna już od dłuższego czasu musi radzić sobie z opinią hejterów. Szczególnie teraz, gdy możemy oglądać ją już nie tylko podczas występów, ale także w telewizji. Farna zasiadła bowiem na stołku jurorki w popularnym kiedyś Idolu. Stacja Polsat zdecydowała się bowiem na kolejną edycję, która okazała się prawdziwym hitem. Tym samym każda stylizacja gwiazdy jest szeroko komentowana w mediach - co nie zawsze jest przyjemne.

Internauci zarzucają piosenkarce, że znacząco... przytyła! Farna potrafi jednak odeprzeć te ataki. Tym razem wypowiedziała się na temat `nieshowbiznesowej wagi` na łamach Wysokich Obcasów. 

To, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, nie znaczy, że jestem otyła. Co jest nie tak, skoro mogę się zmieścić w zwykłą rozmiarówkę? Co to za chora presja? 

Farna ma rację! Jej fani, a właściwie ci, którzy po prostu znają ją z okładek gazet, a niekoniecznie słuchają jej płyt, notorycznie porównują jej obeną figurę do tej z początków kariery, kiedy to Ewa miała zaledwie 12 lat. Kobiece ciało przecież wciąż się zmienia, szczególnie na przestrzeni lat. Wielu ludzi zdaje się jednak o tym nie pamiętać... 

 

 źródło: tekst z numeru:

 

 

 

 

A tutaj tak dla jasnosci 'bout sexsymbols. Wiecej mojej opinii w wywiadzie dla @wysokieobcasy.pl

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ewa Farna ma za nic hejterów!
Inne artykuły