9 najdroższych kreacji Kate Middleton

I pomyśleć, że ten zestaw odnosi się tylko do minionego roku!

Z okazji wizyty książęcej pary w Polsce, postanowiłyśmy wziąć pod lupę garderobę Kate Middleton. Nie będziemy jednak analizować jej stylu - takich podsumowań jest już przecież mnóstwo, ale... Ale, ale, ale. No właśnie, zrobimy to z lekką dozą nieśmiałości, bowiem zaglądanie komuś do portfela nie należy do chlubnych zachowań. Nie da się jednak ukryć, że Kate jest osobą publiczną - pełni bardzo ważną funkcję polityczną, a to oznacza, że kreacje, w których występuje, również należy traktować służbowo.

Z pewnością nie będziecie zdziwione faktem, że księżna Cambridge na oficjalne spotkania zakłada perełki szyte na miarę przez światowych lub wręcz osobistych krawców i stylistów. A takie majstersztyki cenią się wysoko. Jak bardzo?

Zebrałyśmy dla was 9 najdroższych stylizacji, w których wystąpiła Kate Middleton. Ale, uwaga - nie myślcie, że to zestawienie od początku małżeństwa z Williamem. Looki (choć to słowo tak bardzo nie pasuje w kontekście koronowanej głowy) dotyczą tylko i wyłącznie poprzedniego roku!

Ciekawe jesteśmy, czy tak jak my będziecie miały problem z odpowiedzią na pytanie co zrobiło na was większe wrażenie - sama kreacja czy jej cena. Dajcie znać!

 

Alexander McQueen, £4,100

 

 

>>>Dlaczego książę Jerzy ZAWSZE ma krótkie spodnie?

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 9 najdroższych kreacji Kate Middleton
Inne artykuły