Rosie Huntington-Whiteley urodziła! Imię jej dziecka budzi spore emocje.

Słusznie?

Supermodelka Rosie Huntington-Whiteley urodziła! Poinformowała o tym osobiście, wrzucając wczoraj (środa, 28 czerwca) na Instagram czarno-białe zdjęcie, na którym pokazuje jak malutka rączka ściska jej kciuk. Fotka w mig zdobyła setki tysięcy lajków. Gwiazda powiadomiła swoich fanów, że została mamą już w sobotę. Widocznie pierwsze chwile w nowej roli - roli mamy - chciała spędzić tylko z rodziną.

Rosie i Jason Statham zostali rodzicami chłopczyka. Imię maluszka trafiło na języki całego świata. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiemy dlaczego. Przecież celebryci nazywali swoje pociechy dużo wymyślniej. Weźmy chociażby latorośle państwa Beckham czy West. Brooklyn wzięło się od nazwy amerykańskiego mostu. Co prawda w Anglii żadne imię nie jest traktowane jako dziwne, ale wyobraźcie sobie taką sytuację w Polsce - Świętokrzyski Nowak. A córka Kim Kardashian? W wolnym tłumaczeniu, po polsku brzmiałoby to mniej więcej tak: Północ Zachód.

Ale wróćmy do Rosie. Modelka powiadomiła o swojej ciąży w lutym, również poprzez media społecznościowe. Zdjęcie, na którym pozuje w bikini na plaży ze sporym już ciążowym brzuszkiem opatrzyła krótkim: Jestem szczęśliwa, że mogę ogłosić, że Jason i ja jesteśmy w stanie oczekiwania!  Dziś już wiemy, że była wówczas w 5. miesiącu.  >>>

 

 

>>>WSZYSTKIE ciążowe okładki gwiazd! Która najpiękniejsza?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/rosiehw)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Rosie Huntington-Whiteley urodziła! Imię jej dziecka budzi spore emocje.
Inne artykuły