Gwiazdy rezygnują ze sztucznych rzęs! Czy wyglądają lepiej?

Sztuczne rzęsy od pewnego czasu były prawdziwym hitem. Ostatnio jednak zauważyłyśmy tendencje zgoła odwrotne. Czyżby powracała moda na naturalność?

Osobiście jesteśmy miłośniczkami naturalnego piękna, a także... dowolności w wyborze. Dlatego pomimo własnych upodobań, nie oceniamy żadnych kobiet pod kątem tego, na jakie zabiegi upiększające się decydują. Od jakiegoś czasu prawdziwym powodzeniem cieszy się doczepianie rzęs. Istnieje wiele metod i rodzajów włosków, dzięki czemu niemalże każda z nas ma szansę uzyskać efekt, o jakim marzy. Czy warto? Pozostawiamy to waszym subiektywnym opiniom. Jeśli zastanawiacie się nad przedłużaniem, możecie porównać fotografie gwiazd z doczepionymi rzęsami i bez nich. Niektóre gwiazdy postawiły na trwałe przedłużanie, zaś inne korzystają z jednorazowych doczepianych włosków. W jakiej wersji prezentują się lepiej?

Oceńcie same!

 

 1. Natalia Siwiec

Jak podoba Wam się Natalia w bardziej naturalnym wydaniu? Nas osobiście zachwyciła! Siwiec ma bardzo duże oczy, które lubi podkreślać mocnym makijażem. Nie da się zresztą ukryć, że to jej pasuje. Możliwe jednak, że nie spodziewaliście się, że równie atrakcyjnie celebrytka prezentuje się praktycznie bez make-up`u. 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Gwiazdy rezygnują ze sztucznych rzęs! Czy wyglądają lepiej?
Inne artykuły