Czym Tom Hardy rozczulił swoje fanki?

Tom Hardy jest nie tylko piekielnie przystojny, ale także wrażliwy.

Tom Hardy to nasz ideał męskości. Co prawda, aktor od dawna jest zajęty, ale przecież popatrzeć i powzdychać zawsze można...

Hardy znany jest z takim filmowych hitów, jak Zjawa czy Mroczny rycerz powstaje, a także serialów: Peaky Blinders i Tabu.  Tom jest nie tylko utalentowany, ale także bardzo przystojny w niezwykle męski sposób. Tatuaże, umięśniona klatka piersiowa, zawiadacki uśmiech i zarost sprawiają, że prezentuje się jak prawdziwy twardziel. To jednak nie oznacza, że Hardy ma serce z kamienia. Wręcz przeciwnie. Ostatnio aktora spotkało bardzo dramtyczne wydarzenie - śmierć ukochanego psa. Tom umieścił na swoim Tumblerze emocjonujący list skierowany do przyjaciela. 

Musimy przyznać, że dosłownie zakręciła nam się łezka w oku. Hardy był bardzo przywiązany do swojego 6-letniego pupila. Do tego stopnia, że kiedyś zabrał go ze sobą na... czerwony dywan. Pies zmarł z powodu bardzo agresywnego zapalenia mięśni. Jak stwierdził Hardy w swoim liście - świecił niczym najjaśniejsza gwiazda, a takie, niestety, mają tendencję do tego, że niekiedy gasną w połowie. 

 

 

Czytaj dalej>>>

 

fot. prinst screen z YouTube

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Czym Tom Hardy rozczulił swoje fanki?
Inne artykuły