Co już wiemy o malutkiej Klarze, córce Lewandowskich?

Anna pochwaliła się pierwszym zdjęciem córeczki.

Rzecz jasna, twarz maluszka wciąż pozostaje anonimowa. Nic dziwnego. Anna i Robert, jak większość sławnych rodziców, nie spieszą się z pokazaniem swojego malucha światu. Wiedzą, że to ma swoje konsekwencje. Szczególnie że para wzbudza tak wiele, często skrajnych, emocji. Sportowcy pragną jak najdłużej cieszyć się prywatnością w swoim własnym, rodzinnym gronie. Przy tym, fakt, że przedstawili już swoją córeczkę bacznie obserwującym ich w social mediach fanom, świadczy o szacunku. Lewandowscy wiedzą, że stanowią inspirację dla wielu ludzi. Ania - dla przyszłych mam, fanek fitnessu i zdrowego trybu życia, Robert - dla najbardziej zagorzałych miłośników futbolu. Oboje odnieśli spektakularne sukcesy, co chcąc nie chcąc spotkało się z zawiścią, ale także z wielką dumą. Szczególnie ze strony Polaków, którzy wciąż śledzą ich najnowsze poczynania.

Dlatego choć liczymy na to, że rodzice jeszcze długo będą mogli cieszyć się z narodzin córeczki w zaciszu własnego domu i w spokojnej atmosferze, już teraz wiemy, że Klara będzie gwiazdą! Nie dość, że zapewne odziedziczy po rodzicach doskonałe geny, to może jeszcze uda jej się przejąć smykałkę do sportu? A może zostanie kimś zupełnie innym? Na pewno cała Polska będzie śledzić jej dorastanie! Dowód? Klara, mimo że, dopiero przyszła na świat, już doczekała się własnego konta na Instagramie, stworzonego przez fana. To właśnie pod nickiem klara.lewandowska możemy znaleźć najświeższe informacje na temat maluszka. 

Media właściwie to przewidziały - przewidziały, że narodziny, tak jak i cała ciąża, staną się niemalże narodową sensacją. Warto jednak uszanować prywatność świeżo upieczonych rodziców! Jesteśmy pewne, że dumni sportowcy i tak już niebawem pochwalą się swoją córeczką. Zaś w oczekiwaniu na ten moment obejrzyjmy zdjęcia Ani i Roberta z przeszłości. 

www.instagram.com/annalewandowskahpba

 

>>>

 

 

Dodaj komentarz do galerii: Co już wiemy o malutkiej Klarze, córce Lewandowskich?

Czytaj także

Inne artykuły