Podglądamy nowe pary show-biznesu!

No bo przecież nic nie kręci nas tak bardzo jak nowe, gorące romanse.

W Hollywood wciąż się plotkuje. Przy czym najbardziej interesujące są, oczywiście, doniesienia na temat rozstań, rozwodów, powrotów i świeżych związków. Obecny rok sprzyjał nowym relacjom wśród gwiazd. The Weeknd szybko zapomniał o Belli Hadid, znajdując pocieszenie w ramionach sławnej piosenkarki, Amber Heard odnalazła szczęście u boku kogoś dojrzałego i niezwykle przedsiębiorczego, a Joe Jonas potwierdził spekulacje na temat tego, że jest jednym z największych miłośników Gry o Tron, a ściślej rzecz ujmując - odtwórczyni jednej z głównych ról.

Pomiędzy kim miłość kwitnie? Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się u celebrytów, koniecznie przejrzyjcie naszą galerię. O tych parach będzie teraz bardzo głośno!

 

 

1. The Weeknd i Selena Gomez

Tak jak już wspomniałyśmy, The Weeknd, który rozstał się z supermodelką Bellą w okolicach listopada zeszłego roku, dość szybko znalazł pocieszenie. Związał się z Seleną Gomez. Pierwsze zdjęcia pary trafiły do Sieci w styczniu. W ostatnich dniach wspólnie pojawili się oni na gali Met. Aktywni są także w social mediach. Media bardzo emocjonalnie podchodzą do tego związku, jako że Hadid i Gomez znają się od dawna, a nawet istnieje prawdopodobieństwo, że obie panie w przeszłości się przyjaźniły. Tym samym, Gomez złamała odwieczny damski pakt pomiędzy kobietami, mówiący, że nie powinno się wchodzić w związek z byłym koleżanki. 

No cóż, widać, uczucie do muzyka okazało się silniejsze. 

Dodaj komentarz do galerii: Podglądamy nowe pary show-biznesu!

Czytaj także

Inne artykuły