Te celebrytki bez makijażu są nie do rozpoznania!

No cóż.

Makijaż upiększa. Wiedzą to wszystkie kobiety. Nic więc dziwnego, że większość z nas na co dzień korzysta z jego dobrodziejstw. Robią to również celebrytki, które przez cały czas narażone są na komentarze pod swoim adresem. Nawet one jednak od czasu do czasu chcą dać swojej skórze kilka chwil oddechu! Ponadto, coraz więcej znanych twarzy pokazuje swoje prawdziwe oblicze, aby udowodnić przedstawicielkom płci pięknej, że powinny czuć się dobrze zarówno w makijażu, jak i bez niego. Czasami do Sieci trafiają także ich zdjęcia saute zupełnie przez przypadek. Wrzucają je znajomi czy paparazzi. Tak czy inaczej, w Internecie znajduje się naprawdę wiele zdjęć znanych piękności pozbawionych choćby grama podkładu czy korektora. Wiele z nich trudno rozpoznać!

Weźmy choćby Tyrę Banks, znaną na całym świecie modelkę. Tyra jakiś czas temu pokazała swoją prawdziwą twarz na Instagramie. Stwierdziła, że w ten sposób udowodni swoim obserwatorem, że nie ma kobiet idealnych. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że Banks na swoim selfie wygląda zupełnie inaczej niż w telewizji podczas kręcenia America`s Next Top Model czy na okładkach topowych magazynów. Podziwiamy jednak jej odwagę i szczytny cel!

Ciekawa historia na temat niezbyt udanego zdjęcia bez makijażu dotyczy także Katy Perry. Fotografia, na której widać aktorkę chyba tuż po przebudzeniu, została umieszczona na Twitterze kilka lat temu przez jej ówczesnego męża - Russella Branda. Aktor szybko usunął zdjęcie, ale jak wiadomo, Internet nie zapomina... Pomimo tej wpadki, za którą piosenkarka musiała go srogo zganić, małżeństwo przetrwało jeszcze przez rok. 

Inna znana piosenkarka, Adele, dobrowolnie pokazała swoje zdjęcie bez make-up`u na Instagramie. W ten sposób chciała przeprosić swoich fanów za odwołanie koncertu. Aktorka bowiem była... chora! 

 

Jak znani przystojniacy z Hollywood wyglądaliby w... pełnym makijażu?

 

Niezależnie jednak od tego czy wolimy oglądać znane twarze w makijażu czy bez, to ta druga wersja pokazuje nas takimi, jakie jesteśmy. To ważny przekaz. Bo choć kosmetyków możemy używać już zawsze, warto czasami dać skórze pooddychać, a także zrozumieć, że wcale nie musimy nakładać wiele produktów na twarz, aby wyglądać dobrze. Bądźmy sobą. Takie właśnie jesteśmy najpiękniejsze.

 

 

fot. instagram

 

 

 

Dodaj komentarz do galerii: Te celebrytki bez makijażu są nie do rozpoznania!

Czytaj także

Inne artykuły