Jak znani przystojniacy z Hollywood wyglądaliby w... pełnym makijażu?

A gdyby tak Ryan Gosling wcielił się w rolę drag queen?

Ach, ten Internet, dostarcza tyle rozrywki. Dziwaczne memy komentujące rzeczywistość i wytykające błędy celebrytom czy znanym politykom zawsze w mgnieniu oka podbijają Sieć. Nie ma się co dziwić, w końcu szukamy tutaj nie tylko informacji ze świata, porad i inspiracji, ale także zabawy. A nie ma właściwie skuteczniejszego sposobu na to, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami ze światem niż udostępnienie ich na Facebooku, Twitterze, blogu czy serwisie. Nie ukrywamy, że my także często oddajemy się grzesznej przyjemności, jaka płynie z przeglądanie mało ambitnych, ale przy tym tak bardzo zabawnych obrazków. 

10 najbardziej wyretuszowanych reklam z udziałem gwiazd! 100% Photoshop

 

Ostatnio trafiłyśmy na przeróbki zdjęć znanych hollywoodzkich przystojniaków. Jakiś szalony grafik postanowił zrobić z aktorów, piosenkarzy i raperów... prawdziwe DRAG QUEENS. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Makijaż to jedno, ale make-up w stylu bardzo kolorowej i przerysowanej postaci scenicznej, to zupełnie co innego. Szkoda że to jedynie magia Photoshop`a, a nie rzeczywistość. Wiele bowiem dałybyśmy za możliwość zobaczenia Ryana Goslina z doczepianami rzęsami. 

Póki co jednak, musimy zadowolić się metamorfozą graficzną, ale na wysokim poziomie! Nasz prywatny ulubieniec? Oczywiście, Justin Bieber... Z góry przepraszamy za to wszystkie beliebers! Potraktujcie tę galerię z przymrużeniem oka - w końcu zbliża się weekend, czas więc na odrobinę relaksu. Nie zapomnijcie podzielić się z nami waszym faworytem z naszej listy! 

 

 

 

 

1. Rupert Grint

 

 

 

źródło, fot. https://imgur.com/gallery/3uo6Q

Dodaj komentarz do galerii: Jak znani przystojniacy z Hollywood wyglądaliby w... pełnym makijażu?

Czytaj także

Inne artykuły