Z tej aktorki wyrosła prawdziwa ikona stylu! A kiedyś...

strona 1 z 10

Kiedyś nie rozstawała się ze zwykłymi i nieco nudnymi dżinsami, a dziś...

Mowa o.. Kristen Stewart. Aktorce utalentowanej, która dość długo była niedoceniona. A wszystko dlatego, że karierę zaczynała od kultowej, acz niezbyt ambitnej sagi Zmierzch, w której nie pokazała zbyt wiele umiejętności, jako że, szczerze mówiąc, nawet nie miała ku temu okazji! Filmy o wampirach podbiły jednak serca nastolatków, dzięki czemu sama Kristen stała się gwiazdą. Popularność rosła także dzięki romansowi z odtwórcą głównej roli męskiej, Robertem Pattinson. Szczególnie że związek zakończył się skandalem za sprawą romansu Stewart z żonatym reżyserem. Brzmi dramatycznie, ale Hollywood lubi takie historie. Nieważne jak mówią, ważne, żeby mówili, prawda?

Przez chwilę wydawało się nawet, że jej kariera na tym się zakończy. Jednak Stewart nie załamała się. W późniejszych wywiadach często wspominała to traumatyczne przeżycie i siłę, jaką w sobie poczuła, tuż po tym jak odwrócili się od niej dosłownie wszyscy. Trzeba przyznać, że takie doświadczenia kształtują charakter.

Kristen wróciła do grania. Jej styl jest dość specyficzny - pasuje do określonych ról. Stewart często gra młode dziewczyny z problemami. W ostatnich latach wcieliła się zarówno w rolę młodocianej prostytutki (Witamy u Riley`ów), jak i kochanki jednego z głównych bohaterów filmu W drodze, nakręconego na kanwie kultowej powieści Jacka Kerouaca, opisującej rzeczywistość kontrowersyjnego pokolenia Beatników. 

Zarówno trudne przeżycia, jak i coraz lepsze role, zaowocowały zwrotem w życiu prywatnym. Kristen przyznała, że jest biseksualna. Obecnie spotyka się z modelką Victoria`s Secret, piękną Stellą Maxwell. To, co jednak ostatnio tak bardzo przyciągnęło naszą uwagę, to styl aktorki. Stewart od pewnego czasu jest twarzą Chanel, choć jej stylizacje off-duty raczej nie kojarzą się z klasycznym, paryskim szykiem. Stewart jest rebeliancka, uwielbia czerń, skórzane elementy, ciężkie buty, obcisłe sukienki, ale z bardzo niegrzecznym wycięciem lub rockandrollowym zamkiem. Jest na tyle pewna siebie, że ostatnio zdecydowała się ogolić głowę niemalże na łyso. To jednak tylko dodało jej pazura! 

Zastanawiamy się, gdzie podziała się ta wiecznie nieuczesana, skrępowana, chuda dziewczyna w dżinsach i podkoszulku? Zniknęła na dobre. Choć może nie do końca. Pozostał jej uroczy gest przeczesywania ręką włosów, którym Kristen zawsze wyrażała zakłopotanie. Ostatnio jednak złapała się na tym, że nie ma co odgarniać z twarzy! 

Coś nam jednak mówi, że szybko się od tego odzwyczai, bo nie ma żadnych powodów do wstydu. Jest silna i wygląda rewelacyjnie! 

 

fot. FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Z tej aktorki wyrosła prawdziwa ikona stylu! A kiedyś...

Czytaj także

Inne artykuły