Jakich kosmetyków używają gwiazdy?

Ta marka jest wyjątkowo popularna wśród gwiazd.

GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE ZACHWYCAJĄ NIE TYLKO PERFEKCYJNYM MAKIJAŻEM I IDEALNIE SKROJONYMI KREACJAMI. WASZĄ UWAGĘ  ZAWSZE PRZYCIĄGA ICH NIESKAZITELNA CERA, BŁYSZCZĄCE WŁOSY I TO, ŻE O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY WYGLĄDAJĄ NA WYPOCZĘTE I PEŁNE ENERGII.

W CZYM TKWI TAJEMNICA ICH DOSKONAŁEGO WYGLĄDU? JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAJĄ NA CO

DZIEŃ? ODKRYJCIE ICH TAJEMNICE RAZEM Z KIEHL’S.

 

Gwiazdy kochają Kiehl’s – od wielu lat na forum okazują im swoją sympatię i bardzo chętnie dzielą się wrażeniami na ich temat:

 

Uma Thurman: „Po długim, szalonym dniu na planie lubię w domu proste rzeczy. Kilka kropli na skórze i serum dalej robi swoje.” – aktorka nie rozstaje się z Midnight Recovery Concentrate, który jest absolutnym bestsellerem Kiehl’s – to idealna lawendowa, kojąca kuracja na noc dla każdego - bez względu na wiek, czy płeć.

 

Aktorka Chloe Sevigny do tego stopnia zakochała się w tym produkcie, że nalegała na rozdawanie go podczas ekskluzywnego przyjęcia. Chloe jest wielką fanką linii Kiehl’s Dermatologist Solutions: „Ostatnio poddaję się zabiegom mikrodermabrazji. Sprawiają one, że moja skóra jest pełna blasku. Moją domową wersję tego zabiegu stanowi pielęgnacja Kiehl’s Dermatologist Solutions.

 

Kolejny ulubieniec gwiazd, to Lip Balm #1 – to również najbardziej znana formuła wśród produktów Kiehl’s na świecie! Jeden produkt Lip Balm #1 sprzedaje się na świecie co 15 sekund! To faworyt wielu gwiazd, między innymi: Gwyneth Paltrow, która na łamach magazynu Women’s World powiedziała, że stosuje go w ramach codziennego programu pielęgnacyjnego. Zdobywczyni Oskara, aktorka Halle Berry w jednym z wywiadów również wspominała, że nigdy się z nim nie rozstaje. John Mayer wspomniał o używaniu Kiehl’s na łamach InStyle.

 

Blue Astringent Herbal Lotion to kolejny produkt regularnie stosowany przez gwiazdy. Bardzo często znajduje się na backsta- gach w stacjach telewizyjnych i na planach filmowych jako miejscowa kuracja na niedoskonałości. W Kiehl’s krąży legenda, że Andy Warhol zwykł kupować Blue Astringent w ogromnej, litrowej pojemności i był stałym klientem nowojorskiej apteki Kiehl’s przy East Village.

 

Prawdziwie ukochanym produktem jest niewątpliwie Original Musk Oil. Ta cytrusowo - piżmowa kompozycja powstała na początku lat 20 ubiegłego wieku. Autorem kompozycji był podobno sam rosyjski książę! Jednakże w tamtych czasach jego formuła wydawała się „zbyt zmysłowa”. Zapach został zatem schowany na długie lata i opatrzony etykietą „olejku miłości”. Na szczęście w 1963 roku, podczas renowacji sklepu został odnaleziony i doceniony ponownie. Jest ulubionym zapachem gwiazd, takich jak: Lenny Kravitz i Charlize Theron. Nie rozstawał się z nim również Alexander McQueen. Julianne Moore natomiast powiedziała, że Kiehl’s Original Musk Oil jest jednym z jej ulubionych zapachów. Wall Street Journal nazwał zapach jednym z najwspanialszych zapachów na świecie typu unisex.

 

A teraz prawdziwy hit! Creme de Corps, to podstawowy produkt pielęgnacyjny jednej z największych gwiazd muzyki wszech czasów – Beyonce. Piosenkarka nie rozstaje się z balsamem, który dzięki swojemu wyjątkowemu składowi i konsystencji prawdziwie uzależnia.

 

Najbardziej wszechstronny i powszechnie stosowany krem nawilżający z rodziny Kiehl’s, to Ultra Facial Moisturizer. Profesjo- nalni wizażyści traktują go jako niezbędny element ich osobistej kolekcji. Słynne osoby, które nie mogą rozstać się z tą formułą, to: Ashley Olsen, Ben Affleck, czy Kim Kardashian.

 

To tylko początek długiej listy osób należących do rodziny Kiehl’s. Do tego zacnego grona codziennie dołączają kolejni. Produkty Kiehl’s bardzo często pojawiają się w wielu filmach i programach telewizyjnych. Imponująco długa lista obejmuje produkcje takie jak: „Seks w wielkim mieście”, „Rodzina Soprano”, czy „Diabeł ubiera się u Prady”. Kiehl’s uwielbiany jest przez gwiazdy, przekonajcie się na własnej skórze dlaczego.

 

Chloe Sevigny

 

Dodaj komentarz do galerii: Jakich kosmetyków używają gwiazdy?

Czytaj także

Inne artykuły