Jenna Lyons odchodzi z J.Crew!

Po 26 latach ikona stylu żegna się z marką.

Wspólnie z Jenną doszliśmy do wniosku, że to najwyższy czas, by podjęła się nowego wyzwania. Wiem, że ma już konkretne plany. Rozstajemy się w przyjaźni i atmosferze wzajemnego szacunku -  poinformował Mickey Drexler, dyrektor generalny J.Crew. Wiadomość wstrząsnęła całym światem mody, bo Lyons związana była z marką przez ostatnie 26 lat.

Drexler skierował do mediów dłuższe przemówienie, w którym pragnął podziękować i złożyć hołd tej pięknej i wyjątkowej kooperatywie. Możliwość wspólnej pracy była czymś więcej niż spełnieniem najskrytszych snów. To był dla mnie prawdziwy zaszczyt pracować z tak utalentowaną i charyzmatyczną osobą, jaką jest Jenna Lyons. To prawdziwa wizjonerka. Szczerze trzymam kciuki za jej nowy rozdział w karierze.

Zainteresowana szybko odniosła się do tych słów. Czekam na to co wydarzy się w J.Crew po moim odejściu. Jestem pewna, że nowy dyrektor kreatywny  z równym sukcesem podźwignie tę odpowiedzialność. Lata spędzone w J.Crew były jednymi z najlepszych w całym moim życiu. Jestem dumna z każdego członka załogi - kocham was!

 

Podejrzewacie kto zajmie jej miejsce?

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/fakejennalyons), Youtube/British Vogue

Dodaj komentarz do galerii: Jenna Lyons odchodzi z J.Crew!

Czytaj także

Inne artykuły