Nowa it-gril z Instagrama - modelka VS, Grace Elizabeth!

Ma szansę zastąpić Gigi, Hailey czy Bellę?

Co rusz na Instagramie pojawiają się nowe, piękne dziewczyny, które mogą pochwalić się doskonałym wyczuciem stylu. Obserwujemy je przede wszystkim w poszukiwaniu inspiracji. Często ich kariera przenosi się także na wybieg. Tak było choćby w przypadku Grace. Nie jesteśmy pewne, co było najpierw - imponująca liczba obserwujących na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie, czy udział w kampaniach młodszej siostry Victoria`s Secret, PINK. Tak czy inaczej, Grace skradła nasze serce! Dziewczyna może pochwalić się naprawdę klasyczną urodą, niezwykle szczupłą sylwetką i świetnym stylem. To kwintesencja dobrze nam znanego model-off-duty, czyli stylu, który modelki prezentują po godzinach. Jest to o tyle ciekawe, że w pracy często noszą one ubrania i dodatki od najlepszych projektantów i mają zawsze perfekcyjny makijaż. Zaś na co dzień, wieczorami, wybierają proste, klasyczne rzeczy i praktycznie się nie malują. Dają swojej skórze odpocząć. 

Elizabeth jest tego doskonałym przykładem. Uwielbia wielkie okulary i klasyczne dżinsowe kurtki. Łączy crop-topy z dżinsami z wysokim stanem i wygląda naprawdę świetnie. W jej przypadku nie potrzeba dużo, aby wyglądać naprawdę stylowo. Grace uwielbia także sportowe ubrania, jako że pół życia spędza na siłowni. Przy tym nosi je również... na ulicy! Seksowny top Nike zestawia ze spódniczką i sportowym sneakersami, dzięki czemu wciąż wygląda modnie. 

Czy Elizabeth ma szansę wygryźć takie ikony, jak choćby Gigi, Bella czy Kendall? Tego nie wiemy! Jesteśmy jednak pewne, że warto ją obserwować, aby być na bieżąco. Na pewno bowiem jeszcze o niej usłyszycie. 

>>>

 

 

 

 

Londyńskie IT GIRLS: Poznajcie dziewczyny, z którymi wszyscy chcą się przyjaźnić!

 

 

 

fot. https://www.instagram.com/lovegrace_e/

Dodaj komentarz do galerii: Nowa it-gril z Instagrama - modelka VS, Grace Elizabeth!

Czytaj także

Inne artykuły