Prześwietlamy styl najseksowniejszej babci na świecie!

Zjawiskowa!

Ta kobieta to fenomen. Gdy świat dowiedział się, że popularna It-girl z Instagrama ma tak naprawdę 47 lat i dwoje wnucząt, media dosłownie oszalały. Zaczęły rozpisywać się na jej temat. Doceniono ją nawet na łamach greckiego wydania Elle. Cóż, nie ma się co dziwić. Realfashionist, czyli Zaklina, to prawdziwa sensacja. Piękna i niesamowicie stylowa!

 

A skoro już jesteśmy przy stylu, postanowiłyśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej. Ostatnio pisałyśmy o tym, że pewne trendy dodają lat. Miałyśmy na myśli choćby rzeczy, które nosiłyśmy dekadę tematu. Starałyśmy się nawet udowodnić, że noszone dzisiaj, prezentują się infantylnie. Zaklina udowadnia jednak, że może założyć wszystko i wyglądać przy tym wspaniale - zarówno elegancką sukienkę, jak i krótką spódnicę. Pomimo dość odważnych stylizacji - odsłonięte nogi, dekolty - zawsze uzyskuje szykowny efekt. W czym tkwi sekret? 

Jakie powinnaś mieć ubrania, jeśli masz (około) 30 lat?

Jak sama mówi - siła tkwi w szczegółach. Akcesoria są dla niej najważniejsze. Nosi klasyczne perły, szykowne torebki od projektantów (zwykle wybiera kultowe modele), a także nie rozstaje się z wielkimi okularami. Perfekcyjne makijaż i manicure także odejmują lat. Tak jak i zadbane włosy i bardzo wyrzeźbiona sylwetka. Widać, że Zaklina dba o siebie każdego dnia, wkładając w swój wizerunek wiele pracy. Jak widać jednak, to się opłaca. Odmładza samą siebie o 20 lat! To naprawdę imponujące. Nawet gwiazdy, które podejrzewamy o to, że w ogóle się nie starzeją, nie potrafią osiągnąć tak spektakularnego efektu.

 

Co istotne, Zaklina potrafi dopasować swoje stroje do wieku. Gdy zakłada bluzkę z dekoltem, zawsze dopełnia ją długim płaszczem. Ten trik stosuje często także, nosząc krótkie sukienki. Zaś na wakacjach pozwala sobie na pełną swobodę! 

I bardzo dobrze! Każda z nas przecież to robi!

fot. realfashionist

 

Dodaj komentarz do galerii: Prześwietlamy styl najseksowniejszej babci na świecie!

Czytaj także

Inne artykuły