Celebryci, którzy nie są zabójczo przystojni, a i tak nam się podobają!

No bo przecież wygląd to nie wszystko.

A właściwie, pokusimy się nawet o stwierdzenie, że wygląd to niewiele. Liczą się charyzma, poczucie humoru, nastawienie do życia. Doskonała sylwetka może zwrócić naszą uwagę, ale to osobowość zatrzymuje nas przy kimś na stałe. Zgodzicie się na pewno z nami, że pięknych twarzy w show-biznesie nie brakuje. Czy to jednak świadczy o talencie w danej dziedzinie? Mamy tu na myśli aktorstwo, modeling czy przemysł muzyczny,

Oczywiście, że nie. Poza tym, z telewizji i pierwszych okładek topowych magazynów znamy wiele jednostek, które podobają nam się wizulanie pomimo tego, że nie wpisują się w jakieś tam obowiązujące kanony piękna. Rzecz jasna, nie wierzymy w nie. Często jednak czyta się o tym, że przystojny facet to taki, który ma muskularną sylwetkę, odpowiedni wzrost (minimum 180 cm), zarysowaną szczękę i gęste włosy. My jednak osobiście bardziej skupiamy się na mężczyznach, którym daleko do opisanego schematu. Ta rzesza znanych osobistości wpadła nam oko ze względu na swój seksapil, poczucie humoru, umiejętności, ciekawe spojrzenie. 

Schematy są przecież nudne jak flaki z olejem. Dlatego nie poddajemy się im. Za to oprzeć się nie możemy aktorom takim, jak Adam Driver, znany z głównej roli w serialowym hicie HBO, czyli Girls. Mamy też pociąg do chudych, wysokich raperów podobnie jak Amber Rose, partnerka Wiz Khalify. Zaś The Weeknd musi mieć coś w sobie, skoro uwiódł takie piękności, jak Selena Gomez i Bella Hadid. Shia LaBeouf w dwóch częściach kinowego hitu Transformers grał z takimi pięknościami, jak Megan Fox czy Rosie Huntington-Whiteley. Obecnie, Shię, czyli hollywoodzkiego skandalistę będziecie mogły zobaczyć w nowej produkcji American Honey. Po serii skandali i alkoholowym kryzysie złoty chłopiec powraca w roli charyzmatycznego przywódcy podróżujących po Stanach nastolatków. Jak można mu się w ogóle oprzeć?  

Oto nasza złota lista! Faceci, których wprost uwielbiamy pomimo tego, że nie są uznawani za najprzystojniejszych w show-biznesie! 

 

1. Adam Driver 

 

fot. FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Celebryci, którzy nie są zabójczo przystojni, a i tak nam się podobają!

Czytaj także

Inne artykuły