Plotkara kończy dziś 10 lat! Z tej okazji sprawdzamy, co słychać u głównych bohaterów!

strona 1 z 10

Blair ma seksownego męża, Serena zresztą również, a Chuck wciąż gra cwaniaka, ale teraz już w zupełnie innej produkcji.

Choć trudno w to uwierzyć, dziś, tj. 19. września mija dziesiąta rocznica wyemitowania pierwszego odcinka 'Plotkary'. Kultowy serial, nazywany 'Beverly Hills 90210  pokolenia Millenialsów' towarzyszył w dorastaniu aż dwóm generacjom (tylko do tej pory). Wprawdzie ja kończyłam już wtedy liceum, ale jako odwieczna miłośniczka mody, także zaliczałam się do fanek przygód bogatych nastolatków z Upper East Side. W odróżnieniu od młodszych widzek, uważnie śledziłam spektakularne kreacje Sereny i college'owy styl Blair - wątek miłosnych perypetii od początku wydawał mi się strasznie infantylny. Mimo tego, do 'Plotkary' mam olbrzymi sentyment, dlatego też z łezką w oku oglądałam aktualne zdjęcia aktorów grających w 'Gossip Girl'. Dziesięć lat to całkiem sporo - ci, którzy byli wtedy kilkunastoletnimi dziećmi (np. Connor Paolo, odtwórca Erica van der Woodsena), dziś są już dorośli. Z całej obsady to zdecydowanie Blake Lively zrobiła największą karierę. Ciągle jest o niej głośno, nieustannie podziwiamy jej obłędną urodę, ale jak dziś wyglądają pozostali odwórcy ról?

Co słychać u Nate'a (Chace Crawford)? Nadal jest taki przystojny, że kocha się w nim co druga dziewczyna? A Ed Westwick? Ciągle ma w sobie coś ze słodkiego nikczemnika?

>>>TEST: który bohater `Plotkary` podobał ci się najbardziej i co to oznacza?

 

Jednym się przytyło, inni wypięknieli jeszcze bardziej, a jeszcze inni zmienili się wręcz nie do poznania. Zobaczcie same!

 

 

 

 

 

 

 

fot. redakcja

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Plotkara kończy dziś 10 lat! Z tej okazji sprawdzamy, co słychać u głównych bohaterów!
Inne artykuły